Komentāri
Puse Latvijas iedzīvotāju uzskata, ka uz Krievijas robežas vajadzētu būvēt žogu, liecina aptauja
Foto: F64

Lai cīnītos ar nelegālo robežšķērsošanu, kas šogad strauji pieaugusi, uz Latvijas robežas ar Krieviju būvēs žogu. Tas tikšot darīts tikai robežas riskantākajos posmos. Kā to vērtē mūsu valsts iedzīvotāji?

Pētījumu aģentūras TNS internetā veiktās aptaujas rezultāti liecina, ka vairāk nekā puse – 54% aptaujāto ekonomiski aktīvo Latvijas iedzīvotāju šādu ideju atbalsta. 37% iebilst pret žogu uz Latvijas un Krievijas robežas, savukārt 9%  iedzīvotāju nav viedokļa šajā jautājumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau vēstīts, ka žoga būvniecības plāns paredz robežas sakārtošanu līdz 2019. gadam. Pirmos žogus varēs pamanīt pie Grebņevas un Terehovas robežpunktiem.

Vienlaikus ir apzināti arī zaļās robežas riskantākie posmi, kur žogs dos robežsargiem laiku reaģēt. Tas gan nebūšot galvenais šķērslis imigrantiem. Tāpat uz robežas paredzēts izvietot sensorus un izbūvēt patruļu takas.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl