Puse Latvijas iedzīvotāju ir “par” lielveikalu slēgšanu brīvdienās

56 komentāri

Atkal uzvirmojis jautājums par to, vai Latvijā, līdzīgi kā dažās citās Eiropas valstīs, vajadzētu slēgt lielveikalus brīvdienās.

Kā viens no iemesliem tiek minēts tas, ka tagad ģimenes steidz pavadīt brīvo laiku nevis svaigā gaisā un citās interesantās nodarbēs, bet gan dodas uz lielveikalu, kur bieži vien pavada visu dienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jaunas aptaujas dati liecina, ka puse Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbalsta ierosinājumu ierobežot lielveikalu darba laiku svētku dienās. Tomēr 43% ir pret to, bet 6% iedzīvotāju nav pauduši konkrētu nostāju šajā jautājumā.

Video

TOP komentāri

 • Murita
  +9 +9 0

  Murita

  brīnumi gan! veikalu darbiniekiem ģimenes ir, toties transporta un medicīnas darbinieki nu dzīvo galīgi vieni, un ēst arī viņiem nevajag. Ja jau brīvdiena, tad jau visiem, tā kā džungļos, visi pa pliko un brīvā dabā iekšā
 • mamma
  +8 +8 0

  mamma

  daudziem tā ir vienīgās diena, kad iepirkties, bērniem apģērbus un lietas nopirkt, sev galu galā.Darbdienās visi, kur kurais, arī spēka vairs vakarā nav, bērniem jāmācās, daudz nepiestaigāsi
 • Liene
  +7 +7 0

  Liene

  Kā var tā rakstīt!!! Puse Latvijas iedzīvotāju. Man neviens nav prasījis. Kas tad es esmu? Un tā puse balsotāju droši vien paši ir pārdevēji. Normāli cilvēki pa dienu strādā līdz 17-18 vakarā, tas ir ja ir normāls darba laiks. Es pēc tam savācu bērnu no dārziņa, izejam laukā, jāapdara mājas solis, jāuztaisa ēst, jāpaēd un laicīgi bērns jādabūn gulēt. Tātad - darba dienās būtu ar bērnu jāvazājas vakaros pa veikalu? Jāpērk ēst, jāmeklē drēbes? Vai arī shoppings tad būs kāda extra, ka aukles vakaros jāalgo? Jo darba laikā izskriet un sameklēt ūziņas, tiešām ne visi var. Brīvdienās ta vismaz kaut kā var samenedžet ar otru pusi, lai to iepirkšanos var veikt. Vai iet ar visu bērnu, kas nozīmē, ka brīvdienās tiešām tam var veltīt vairāk laika un neviens nav tik pārguris kā darba dienu vakaros. Un ja atstātu tikai dažus ekstra veikalus pienam un maizei, tad rēķiniet paši, cik tur maksās tas piens un maize.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl