Puse iedzīvotāju valdības darbu cūku mēra novēršanā vērtē kritiski

Komentāri
Puse iedzīvotāju valdības darbu cūku mēra novēršanā vērtē kritiski
Foto: bertconcepts / Flickr

Puse  jeb 50% aptaujāto Latvijas iedzīvotāju ir kritiski noskaņoti pret to Latvijas valdības rīcību Āfrikas cūku mēra apkarošanā, liecina pētījumu aģentūras TNS sadarbībā ar LNT raidījumu “900 sekundes” veiktā aptauja.

Tikmēr ceturtā daļa jeb 26% Latvijas iedzīvotāju ekonomiski aktīvajā vecumā atbildīgo valsts iestāžu līdzšinējo rīcību vērtē kā efektīvu, bet vēl ceturtajai daļai nav viedokļa par to – cik atbildīgi vai neatbildīgi darbojas atbildīgās iestādes ar zemkopības ministru priekšgalā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Āfrikas cūku mēra dēļ reģionos Latgalē un Vidzemē noteikta karantīna un likts ieviest biodrošības pasākumus arī tādās lopu novietnēs, kur cūku mēris nav konstatēts. Tas nepieciešams, lai ierobežotu cūkām bīstamās slimības izplatīšanos. Ekspertos bažas raisa gaidāmie katoļticīgo svētki Aglonā, kur, vienuviet pulcējoties vairākiem desmitiem tūkstošu cilvēku, palielinās Āfrikas cūku mēra izplatības riski.

 

 

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl