Pusaudži ar baldriānu pievilina klaiņojošus kaķus un tad izmanto elektrošoku

3 komentāri
Pusaudži ar baldriānu pievilina klaiņojošus kaķus un tad izmanto elektrošoku
Foto avots: Trīnīte

Dzīvnieku aizstāvji saņēmuši trauksmes signālu no Bolderājas, Gobas ielas rajona. Tur staigājot pusaudžu bars, kuri pievilina ielas kaķus ar barību un baldriāna pilieniem un tad izmanto elektrošoku.

“Parasti tas notiek grupās, šie pusaudži sirot iet barā. Citreiz mazākās grupas, aptuveni pieci cilvēki, citreiz līdz pat 15 pusaudžiem, ieskaitot meitenes,” par šausmām ziņo Dzīvnieku aizsardzības biedrība Trīnīte pārstāvji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tā kā tas notiek dažādos laikos, tad nav izdevies dzīvnieku aizstāvjiem šos nežēlīgos bērnus iemūžināt attēlos, lai varētu iesniegt policijā ziņojumu.

“Lūdzam būt vērīgiem. Ja dzīvojat Gobas ielas rajonā, tad, ja ir iespējams, nofilmējiet vai nofotografējiet viņus, lai varētu vērsties policijā ar šiem pierādījumiem,” ziņo Trīnīte pārstāvji.

Foto – klaiņojošie bēdu brāļi:

Portāls Skaties.lv jau iepriekš ziņoja – izrādās, ka klaiņojoši suņi un lapsas, kas regulāri plosa, trenkā un nobeidz bez mājām esošus minkas, nav vienīgais kaķu bieds. Bolderājas bērni izvērsuši īstas ”kaķu medības”, turklāt viņu vecākus tas īpaši nesatrauc, ziņo dzīvnieku draugi no biedrības Trīnīte. Kamēr lielas daļas šo bērnu vecāku attieksme pret kaķiem ir – ”tiem sprāgoņiem te nav ko darīt”, viņu atvases uz koka gala sien klāt nažus un iet kaķu medībās”.

TOP komentāri

 • .....
  0 0 0

  .....

  Es pati esmu pusaudze un es pilniba pieritu visiem tiem kuri saka kad musdienu jaunatne ir parlutinata un kad nevar iztikt bez interneta! Kur vini nema sadu ideju pilnigi noteikti no interneta un es pati nesezu pie datora ka jau noteikti kads iedomajas ta bet es pavadu loooooti daudz laika aaraa
 • .....
  0 0 0

  .....

  Es pati esmu pusaudze un es pilniba pieritu visiem tiem kuri saka kad musdienu jaunatne ir parlutinata un kad nevar iztikt bez interneta! Kur vini nema sadu ideju pilnigi noteikti no interneta
 • Monika Upeniece
  0 0 0

  Monika Upeniece

  Gan jau šie vecāki paši kādreiz dabūs vai nu ar elektrošoku vai nazi. Un pelnījuši būs.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl