40 komentāri
Pusaudži ar auto notriec stirniņu un uzņem “selfijus”
Foto: Flickr.com / Richard Masoner

Sašutumu interneta vidē izpelnījusies kāda jaunieša izveidotā fotokolāža viņa Instagram profilā. Tajā redzams, kā viņš un vēl vairāki draugi priecājas par mirušas stirnas nāvi un uzņem kopbildes.

Puisis ar lietotājvārdu @raivol un trīs jaunkundzes cenšas pozēt pie cietsirdīgi nonāvētā dzīvnieka. Neskatoties uz jau tā klaji neētisko rīcību, minētie jaunieši vēl atļāvušies ņirgāties par notikumu turpat sociālo tīklu komentāros.

Komentāros kāds notriekto dzīvnieku sauc par “cepeti”, uz ko pats foto autors bravūrīgi atbildējis ar “p.. nost no ceļa, ja dzirdi, ka rajons brauc”.

Attēls izpelnījies pamatīgu sašutumu no citiem sociālo tīklu lietotājiem, kuri ir šokā par jaunieša cietsirdību un vēlas, lai par viņa darbību uzzina visi.

TOP komentāri

 • Meitene
  +19 +19 0

  Meitene

  NAV RUNA PAR FAKTU KA JŪS ESAT NOTRIEKUŠI STIRNIŅU,BET PAR JŪSU ATTIEKSMI.NORMĀLI CILVĒKI NODARĪTO NOŽĒLOTU. JO CILVĒKAM PIEMĪT TĀDA ĪPAŠĪBA KĀ LĪDZJŪTĪBA. JŪS PAR DZĪVNIECIŅU ŅIRGĀJĀTIES UN POZĒJĀT PIE TĀ UN TIE KOMENTĀRI TIK NEŽĒLĪGI. IEDOMĀJOS KĀDAS TĀS 3 MAUĶELĪTES REIZ BŪS MĀTES SAVIEM BĒRNIEM UN KO VIŅIEM IEMĀCĪS... ĀRPRĀTS..
 • rudensroze
  +15 +15 0

  rudensroze

  Tas jau vēl nav tas trakākais -Dobelē Bērzes ielas masīvā 10-12 gadīgi izdzimteņi kaķiem mutēs petardes sabāza un aizdedzināja , kā jums tas patīk???Policijas ierēdņi uz signālu atbildēja- ko mēs varam darīt , nelabvēlīgas ģimenes , atnesiet kaķu līķus utt........ Kas būs tālāk ? Petardes kādam pensionāram somā vai kabatā- papriecāties , kā vecais skrien , vai arī zīdaini ratiņos - labs feierverks sanāk!!! Atkal atbilde -nelabvēlīga ģimene???
 • Lasītāja
  +14 +14 0

  Lasītāja

  Lasot Jūsu komentāru, man neliekas, ka arī Jūs pats esat īsti vesels. Varbūt vajag braukt uzmanīgi un ar normālu ātrumu un tad būs mazāk problēmu. NEdomāju, ka šie jaunieši brauca ar atļauto ātrumu. Bet ne par to ir stāsts. Mani vairāk satrauc tas, cik ļoti Jūs uztraucaties par savu dārgo auto vairāk kā par dzīvību. Es braucu ar auto un, pat ja iekļūtu avārijā dzīvnieka dēļ, man nekad neienāktu prātā doma, ka tagad tie ir jāizšauj. Tracina, ka cilvēks iedomājas, ka ir pasaules naba. Plusā vēl ņemot vērā to apstākli, cik cilvēki jau tā dara pāri dzīvniekiem un dabai. Par cilvēkiem pat dažreiz negribas saukt. "Kādu skādi nodara automašīnai?" Ne jau dzīvnieki laužas mūsu vidē, bet laužamies dzīvnieku. Es, protams, nesaku, ka nevajag braukt ar auto vai būvēt ceļus, bet vajag taču kaut nedaudz ar galvu arī domāt. Ko nozīmē - vajag vairāk apšaut? Kas būs tālāk? Apšausim arī putnus, jo tie ķēza uz auto, apšausim kaimiņus, kas nepatīk?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl