Komentāri
Pulvertornis zaudējis zaļo lapu rotu, iedzīvotāji pauž sašutumu, Skaties.lv skaidro – kādēļ tā?
Foto: Agneta Niedra, Skaties.lv

Pulvertornis Vecrīgā jau izsenis priecē garāmgājējus ar kuplojošo lapu rotu, taču nu, šoruden, tam darīts gals. No torņa pēkšņi pazudušas lapas. Par to pamatīgu sašutumu ceļ Rīgas iedzīvotāji, tādēļ portāls Skaties.lv vērsās ar jautājumu pie atbildīgajām instancēm – kādēļ nocirsti koki?

Kā portāls Skaties.lv noskaidro Valsts nekustamajos īpašumos, Kara muzeja ēka atrodas Aizsardzības ministrijas valdījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrijas pārstāvji portālam Skaties.lv skaidro, ka “Latvijas Kara muzejs veica mežvīteņu nogriešanu, jo tie sāka kaitēt Pulvertorņa mūra pamatiem un bojāja torņa sienas.”

 

Vita Briže
AM pārstāve

Vīnstīgas ir skaistas, īpaši rudenī, taču jebkurai celtnei mežvīteņu tiešais tuvums nenāk par labu. Pēc pielikumos pievienotajām fotogrāfijām var secināt, ka mežvīteņi ik pēc laika pie Pulvertorņa tikuši iznīcināti. Atklātnēs un fotogrāfijās var redzēt, ka gan 20.gs. sākumā, gan pēc Otrā pasaules kara apstādījumi bijuši pie Pulvertorņa. Pulvertornis ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, tas ir viens no nedaudzajiem senās Rīgas 14.gs nocietinājumu torņiem, tornis, kas sargāja pilsētas Smilšu vārtus.

 

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl