Komentāri
Pulvertornis zaudējis zaļo lapu rotu, iedzīvotāji pauž sašutumu, Skaties.lv skaidro – kādēļ tā?
Foto: Agneta Niedra, Skaties.lv

Pulvertornis Vecrīgā jau izsenis priecē garāmgājējus ar kuplojošo lapu rotu, taču nu, šoruden, tam darīts gals. No torņa pēkšņi pazudušas lapas. Par to pamatīgu sašutumu ceļ Rīgas iedzīvotāji, tādēļ portāls Skaties.lv vērsās ar jautājumu pie atbildīgajām instancēm – kādēļ nocirsti koki?

Kā portāls Skaties.lv noskaidro Valsts nekustamajos īpašumos, Kara muzeja ēka atrodas Aizsardzības ministrijas valdījumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aizsardzības ministrijas pārstāvji portālam Skaties.lv skaidro, ka “Latvijas Kara muzejs veica mežvīteņu nogriešanu, jo tie sāka kaitēt Pulvertorņa mūra pamatiem un bojāja torņa sienas.”

 

Vita Briže
AM pārstāve

Vīnstīgas ir skaistas, īpaši rudenī, taču jebkurai celtnei mežvīteņu tiešais tuvums nenāk par labu. Pēc pielikumos pievienotajām fotogrāfijām var secināt, ka mežvīteņi ik pēc laika pie Pulvertorņa tikuši iznīcināti. Atklātnēs un fotogrāfijās var redzēt, ka gan 20.gs. sākumā, gan pēc Otrā pasaules kara apstādījumi bijuši pie Pulvertorņa. Pulvertornis ir valsts nozīmes arhitektūras piemineklis, tas ir viens no nedaudzajiem senās Rīgas 14.gs nocietinājumu torņiem, tornis, kas sargāja pilsētas Smilšu vārtus.

 

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 1

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl