Dziesmu un deju svētkos pazaudētās mantas gaida savus īpašniekus

2 komentāri

Pulksteņi, brilles, naudas maki, apģērbi, automašīnas atslēgas un dažādas tautastērpu detaļas – šīs lietas atrastas Dziesmu un deju svētku norises vietās un šobrīd Nacionālajā kultūras centrā gaida savus īpašniekus.

LNT Ziņas piedāvā ieskatīties fotogalerijā ar dažām no svētkos atrastajām mantām, savukārt pilnu sarakstu iespējams aplūkot Dziesmu un deju svētku mājaslapas sadaļā “Pazaudēts un atrasts”.

Atrastās mantas Latvijas Nacionālajā kultūras centrā tiks uzglabātas mēnesi, bet pēc tam tās, kurām īpašnieki nebūs atradušies, tiks nodotas labdarībai vai utilizētas. Atrasto lietu īpašnieki par mantu saņemšanu var sazināties ar organizatoriem, zvanot pa tālruni: 67829109.

Pagaidām nav zināms konkrēts skaits atrasto nozaudēto mantu, bet to ir daudz, un svētku rīkotāji sola jau tuvākajās dienās visas lietas ievietot Dziesmu svētku mājas lapā.

Inga Vasiļjeva
Vispārējo Dziesmu un deju svētku sabiedrisko attiecību vadītāja

Pie mums visas šīs lietas ir nokļuvušas no visām norises vietām – no Daugavas stadiona, Mežaparka un arī no centra pasākumiem, kur kas ir noticis šeit, Pils laukumā 4. Mēs visus aicinām pasekot līdzi mūsu mājaslapā “Dziesmusvetki.lv”, tur būs tāda speciāla sadaļa “nozaudēts – atrasts”.

Ikviens svētku dalībnieks vai apmeklētājs aicināts rūpīgi apskatīt atrastās mantas un īpašniekus vērsties Nacionālajā kultūras centrā – darba dienās no plkst.9 līdz plkst.17. Tikmēr vērtīgākās lietas nogādātas Valsts policijā

“Piemēram, telefoni, fotokameru objektīvi vai maki tika nodoti Valsts policijā. Visiem tiem, kuriem šķiet, ka kaut kas tik vērts ir pazudis, aicinām griezties pie policijas,” norāda Vasiļjeva.

Jau vēstīts, ka XXVI Vispārējie latviešu dziesmu un XVI deju svētki norisinājās no 30. jūnija līdz 8. jūlijam, un tajos kopumā piedalījās vairāk nekā 42 000 dalībnieku. Šoreiz svētki notika Latvijas valsts simtgades zīmē.

TOP komentāri

  • Koriste
    0 0 0

    Koriste

    Kā pievienot bildi ar sadziedāšanās nakts atradumu, kurš neatrodas Rīgā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl