Puķu tirgotāju “kari”? Aizdomas par suņa uzrīdīšanu omītei, kura arī tirgojusi ziedus…

0 Komentāru
Puķu tirgotāju “kari”? Aizdomas par suņa uzrīdīšanu omītei, kura arī tirgojusi ziedus…

Kādu sievieti Baložu pilsētā Rīgas pievārtē sakodis suns, turklāt tik smagi, ka viņa nonākusi slimnīcā. Suņa saimniekam gan nekas vairāk par naudas sodu šobrīd nedraud.

Pirms nepilnas nedēļas Māres kundze devusies sēņot netālu no mājām Baložu mežā, taču prieks par salasītajām bekām nebija ilgs, jo mājupceļā sievietei uzbrucis suns. Pensionāre knapi tikusi mājās, kur nācies saukt mediķus, jo pašu spēkiem apturēt asiņošanu nebija iespējams.

Foto

Pēc brūču sakopšanas sieviete ar taksometru atbraukusi mājās, bet problēmas tikai sākušās, jo kāja nedzīst tik ātri, kā varētu vēlēties. Māre saka, – viņa ir gatava piedot kaimiņienei, bet grūti nākt kādam pretī, ja cilvēks nemaz nav centies atvainoties, kompensēt slimnīcas un zāļu izdevumus.

Kāda abu konfliktā iesaistīto sieviešu paziņa mums šodien atklāj, ka suns, visticamāk, Mārei nav uzbrucis nejauši, bet gan uzrīdīts, jo pensionāre reiz pa reizei tirgojot meža veltes turpat pie sētas, kas varbūt ne visiem vietējiem ir pa prātam. Tā vietā, lai par pāridarījumu atvainotos, vaininieces reakcija ir pilnīgi pretēja.

Policijā par šo konfliktu šobrīd uzsākta administratīvā lietvedība un plašāki komentāri netiek sniegti, pašu suņa saimnieci mums šodien Baložos sastapt neizdodas, bet uzzinām, ka viņa ir vietējās puķu bodes saimniece un varbūt tieši konkurence ir visa šā iemesla cēlonis.

Tikmēr Ķekavas novadu apkalpojošajā dzīvnieku patversmē Mežavairogi saka, – šis ir gadījums, kad nav tik daudz jācīnās ar agresīvu dzīvnieku, bet gan jāstrādā ar suņa saimnieku un “jāiestāda vietā” smadzenes. Nedrīkst suni izmantot kā ieroci cīņā pret citu cilvēku. Šis notikums ir kā indikators tam, ka ar vienu uzbrukumu viss var nemaz nebeigties.

Video

0 Komentāru