3 komentāri
Pujāts dievkalpojumu izmanto, lai mudinātu praida laikā ticīgos pamest Rīgu
Foto: LETA

Katoļu arhibīskaps Jānis Pujāts šodien, 4. maijā, Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienas ekumēnisko dievkalpojumu Rīgas Domā izmantoja, lai kritizētu pirms Jāņiem Rīgā gaidāmo Eiropas seksuālo minoritāšu praidu, valsts svētku tematikai savā uzrunā īpaši nepievēršoties.

Pujāts konstatēja – lai arī viņš gribētu šo pasākumu novērst, tas nav iespējams, jo “aiz tā stāv” Eiropas Cilvēktiesību tiesa, kas varot atcelt jebkuru valstī pieņemtu likumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šādos apstākļos Pujāts vēlēja ticīgajiem praida laikā izvairīties no konfrontācijas un pamest Rīgu, lai galvaspilsētas ielas būtu pēc iespējas tukšākas. Arī Napoleons karu esot zaudējis nevis Borodinas kaujā, bet gan tad, kad ienācis pustukšajā Maskavā, līdzībās runāja katoļu kardināls.

Viendzimuma laulības ir laulību parodija, uzrunu noslēdza Pujāts.

TOP komentāri

 • pret praidu ir pats Dievs...
  0 0 0

  pret praidu ir pats Dievs...

  Tā saka Bībele;
  ""21 Jo, zinādami Dievu, viņi to nav turējuši godā kā Dievu un Viņam nav pateikušies, bet savos spriedumos krituši nīcības gūstā un savā sirds neprātā iegrimuši tumsā.
  22 Saukdami sevi par gudriem, tie kļuvuši ģeķi
  23 un apmainījuši neiznīcīgā Dieva godību pret iznīcīgam cilvēkam un putniem, lopiem un rāpuļiem līdzīgiem tēliem.
  24 Tāpēc Dievs viņus viņu sirds kārībās nodevis izvirtībai, kurā viņi paši sākuši sagandēt savas miesas,
  25 tāpēc ka viņi dievišķo patiesību apmainījuši pret meliem un sākuši dievināt un pielūgt radību, atstājot novārtā Radītāju, kas ir augsti teicams mūžīgi, āmen.
  26 Tāpēc Dievs viņus nodevis apkaunojošās kaislībās: sievietes apmainījušas dabisko dzimumu kopdzīvi ar pretdabisko.
  27 Tāpat arī vīrieši, atmezdami dabisko kopdzīvi ar sievieti, cits pret citu iekaisuši savā iekārē, piekopdami netiklību, vīrietis ar vīrieti, paši saņemdami sodu par savu maldīšanos.
  28 Tad nu tāpat, kā viņi nav turējuši cieņā viņiem doto Dieva atziņu, Dievs sagandējis viņu prātu, ka viņi dara to, kas neklājas.
  29 Tie piepildījuši savu dzīvi ar visādiem netikumiem: netaisnību, samaitātību, iekāri, ļaunumu, skaudību, slepkavību, ķildām, krāpšanu, ļaunprātību, mēlnesību,
  30 kļuvuši par neslavas cēlājiem, Dieva nicinātājiem, nekauņām, augstprāšiem, lielībniekiem, ļauna izdomātājiem, vecākiem nepaklausīgiem,
  31 bezprātīgiem, neuzticamiem, cietsirdīgiem, nežēlīgiem.
  32 Pazīdami Dieva taisnību, ka tie, kas tādas lietas dara, ir pelnījuši nāvi, viņi tomēr ne vien paši tā dara, bet vēl priecājas par tiem, kas tā dzīvo.
  .........................
  Ja atbalsti, tad Dievu neatzīsti un grēku atbalsti un jukušus cilvēkus;
 • pareizi Edgar,
  0 0 0

  pareizi Edgar,

  un ja viņi vēl "cīnītos" par visu nenormālo "tiesībām" - pedofilu, izvarotāju, zoofilu, nekrofilu un mētelīšu virinātāju darbības arī taču normāli cilvēki nosoda.
  Bet bēgt no pederstiem nevajag- tā viņiem liksies, ka viņi ir stipri unturpinās apdraudēt mūsu bērnus! Ir jāiet protestēt!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl