Puisis no Japānas mācās latviešu valodu dziedot

0 Komentāru
Puisis no Japānas mācās latviešu valodu dziedot

“Man patīk Latvijas cilvēki, latviešu valoda un vispār Latvija,” – tā savas simpātijas Latvijai pauž kāds japāņu puisis, kurš ir tik ļoti iemīļojis Latviju, ka vēlētos šeit pārcelties uz dzīvi. Mācoties latviešu valodu, puisis vārdā Masaki apguvis daudzas latviešu dziesmas – tās, latviešu mūziķu skatījumā, viņam tīri labi padodas.

Grupas “Musiqq” dziesmu “Sekundes” Masaki Nakagava iemācījās, jo viņam ļoti iepatikusies latviešu valoda, Latvijas valsts un tās cilvēki. Japāņu puisis ir tiešām pieķēries Latvijai.

“Es sapņoju par dzīvi Latvijā, tiešām. Man patīk valoda, cilvēki, ēdiens un kultūra, man tiešām patīk Latvijā. Tāpēc es mācos visu, kas saistīts ar Latviju,” viņš saka.

Latvijā Masaki dzīvoja 2015. gadā, tolaik viņš kā apmaiņas students apmeklēja Latvijas Lauksaimniecības universitāti. Tas arī bija tas laiks, kad jaunais puisis no Japānas iemīlēja Latviju un tās cilvēkus. Kopš tā laika Masaki arvien pilnveido latviešu valodas zināšanas, dziedot dziesmas latviešu valodā.

“Jāsaka, ka viņam ir ļoti laba gaume,” – mūziķis un dziesmu autors grupā “Musiqq” Marats Ogļezņevs novērtē japāņu puiša aizraušanos un entuziasmu, dziedot dziesmas latviešu valodā. “Tā viņa valoda un dikcija, un uzsvari, viss ir ļoti labi.”

Marats norāda, ka ar dziesmu kaverversijām nemaz tik bieži nesanāk sastapties. Šī ir viena no tām kaverversijām, kuru ir interesanti noklausīties.

Masaki dzied arī daudzas citas dziesmas latviešu valodā. Tas ir veids, kā viņš apgūst un pilnveido latviešu valodas zināšanas. Šajā pavasarī vai vasarā Masaki vēlas braukt uz Latviju apciemot savus draugus.

Marats japāņu puiša dziedāšanas iespaidā it kā pa jokam, it kā nopietni, norāda, ka ir gatavs Masaki Nakagava uzaicināt uz kādu no koncertiem, varētu nodziedāt ”Sekundes” kopā. Cerams, ka sadarbība tiešām izdosies.

0 Komentāru