Komentāri

Pasaules universitāšu reitingā “QS World University Rankings” mūsu valsti pārstāvošā Latvijas Universitāte ierindojusies aiz septītā simta, kas ir sliktākais rezultāts visu Baltijas valstu universitāšu pulkā. Izglītības un zinātnes ministrijas pārstāve Agrita Kiopa norāda, ka šie rezultāti vērtējami kā pozitīvi.

Tiesa gan, kaimiņu lietuviešu Viļņas Universitāte topā atrodama universitāšu grupā no 551. līdz 600 vietai. Savukārt vislabākais vērtējums Baltijas valstīs ir Tartu Universitātei, kas topā ieņem 379. vietu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Augstākās izglītības, zinātnes un inovāciju departamenta direktore Agrita Kiopa pauda, ka Latvijai ir grūtāk konkurēt šādos topos, piemēram, tādēļ, ka esam maza valsts. “Mēs esam mazi un mazām augstskolām ir grūtāk. Tie ir objektīvi apstākļi,” pauda A. Kiopa. Viņa uzsvēra, ka ir pozitīvi, ka Latvijas Universitāte vispār iekļauta šādā topā.

Par pasaulē labāko universitāti atzīts Masačūsetsas Tehnoloģiju institūts (Massachusetts Institute of Technology, MIT), otrajā vietā atrodas Kembridžas Universitāte (University of Cambridge), bet trešajā vietā – Londonas Impērijas koledža (Imperial College London). Labāko pasaules universitāšu sarakstu turpina Hārvarda Universitāte (Harvard University), Oksfordas Universitāte (University of Oxford) un Londonas Koledžas Universitāte (University College London). Visu pasaulē labāko universitāšu sarakstu skatiet šeit!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl