Prom uz upi! Laivošanas ceļvedis iesācējiem

Komentāri

Sākoties ne tikai skolēnu brīvlaikam, bet arī siltajam laikam, cilvēki mīl vairāk atpūsties dabā. Līdz ko ūdenstilpnēs ir uzsilis ūdens, kur vēl labāk šo dabu var sajust, kā dodoties laivu braucienā pa upi.

Latvijai ir paveicies ar dabu, jo te upju ir patiešām daudz un jaunus atklājumus var atrast pat rūdītākie laivotāji.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tiem, kuri tikai sāk pievērsties šai nodarbei, ieteicams nepārspīlēt ar pārāk tāla galamērķa izvēli – laivas vadīšana tomēr ir diezgan fiziska, tāpēc katram ieteicams novērtēt savas iespējas un zināšanas par atrašanos uz ūdens.

Uzmanība jāpievērš arī līdzpaņemto somu saturam un jāpārliecinās, vai paņemts viss atpūtai dabā. Laivošana nenozīmē tikai atrašanos ūdenī, tāpēc iedzīvotāji ir aicināti sakopt aiz sevis, arī sasniedzot izvēlēto galamērķi.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl