Prokrieviskā aktīvista Bukaiņa solītais “lielais pikets” pie Ministru kabineta piedzīvo izgāšanos

0 Komentāru

Vien pāris cilvēku piektdien ieradās uz prokrieviskā aktīvista Staņislava Bukaiņa pieteikto piketu pie Ministru kabineta. Pasākuma mērķis it kā bija vērst sabiedrības uzmanību uz Korupcijas apkarotāju vājo darbu. Organizators pie vājā apmeklējuma vainoja politiķus, kas esot tautu iebiedējuši.

Akcijas iniciators visai miglaini spēja noformulēt pasākuma jēgu: galvenais mērķis ir, lai visi latvieši, krievi, latgaļi un citi pārstāvji ”apvienotos mūsu valsts nākotnei”. Tā sauktā tautas sapulce paredzēta no deviņiem rītā līdz deviņiem vakarā, tomēr oficiālais sākums krietni aizkavējās. Saprotot, ka nevienu, izņemot lielo skaitu policistu, pasākums neinteresē, organizatori nesteidzīgā garā uzslēja telti un skaņas ierīces.

“Internetā bija liels atbalsts, Saskaņas centra masu mediji baidināja cilvēki, pat bija informācija, ka būs snaiperi. Vēl ir darbalaiks, mēs gaidām, būs vairāk cilvēku,” teica Bukainis. Turpmāks viņš no komentāriem izvairījās, deleģējot runāt Latvijas daudzbērnu ģimeņu biedrības pārstāvi.

Foto

“Tā ir mūsu nelaime, ka neprotam risināt, pateikt to, kas tautai sāp, uz ielas. Kabinetos visu sabīda, kā vajag. Tautas sāpe jāuzklausa. Tāpēc esmu atnācis,” saka Latvijas Daudzbērnu ģimeņu biedrības pārstāvis Imants Keišs.

Drošības policijas vērtējumā plānotais pasākums ir saistāms ar Eiroskeptiķu rīcības partijas sevis popularizēšanas mēģinājumu pirms šogad plānotajām pašvaldības vēlēšanām. Savukārt Bukainis iepriekš kaismīgi aizstāvēja Donbasa separātistus, vācis viņiem ziedojumus, un tepat, Ministru kabineta pakājē, savulaik demolēja fotoizstādi par Maidana notikumiem.

0 Komentāru