Prinči baltos zirgos tomēr eksistē…

5 komentāri
Prinči baltos zirgos tomēr eksistē…
Foto: Kristīne Leikuse/Facebook

“Prinči baltos zirgos tomēr eksistē…” ar smaidu vēsta kādas sievietes ieraksts sociālajā tīklā “Facebook”, kuram turklāt ir pievienots arī attēls, kas to pierāda – kāds vīrietis ar baltu rumaku piejājis pie kāda daudzdzīvokļu nama pirmā stāva dzīvokļa.

Attēlā redzams, ka jātnieks sarunājas ar kādu dāmu, kas piegājusi pie loga. Nav zināms, vai baltais zirgs kā transports izvēlēts romantisku apsvērumu dēļ vai arī tam bijis kāds cits iemesls, tomēr redzētais vieš cerības – bruņnieciskums Latvijā nav miris.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jāpiebilst, ka attēls uzņemts Latvijas otrajā lielākajā pilsētā Daugavpilī, 2. decembrī. Kopš publicēšanas brīža ieraksts izpelnījies vairāk nekā tūkstoš dalījumu un vairākus simtus “patīk”.

Portāls Skaties.lv neatbild par satura autentiskumu.

Skaties un brīnies!

TOP komentāri

  • Gundars Vallis
  • Izabella
    +1 +1 0

    Izabella

    Ja tas, ko mēs redzam tiešām arī ir tas, ko mēs redzam, tad tas ir fantastiski. Tad, cepuri nost tā cilvēka priekšā, kas sēž tajā zirgā. Un, ak laimīgā tā sieviete, kas tur lūr pa to logu. Jo sapņi jau ir skaisti, un ja kaut vienam piepildās, tad tas ir brīnišķīgi. Nu, bet ja tas ir tikai kāds fotoshops, tad žēl tos, kam nav nekā nekā interesantāka, ko darīt, kā mēģināt izjokot citus.
  • erzelis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl