Komentāri

Koru tradīcijas Latvijā ir senas un bagātas. Tomēr ceļš no skolas aktu zāles līdz Lielajai Dziesmu svētku skatuvei ir garš un smags. Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu korim ‘’Spīgo” tas ir izdevies, un meitenes var lepoties gan ar profesionālu skanējumu, gan daudzām godalgām koru konkursos.

Šobrīd koris gatavo Raimonda Paula dziesmu ciklu. Tas korim nav svešs – dziesmas dziedātas jau iepriekš, gan skolas jubilejā, gan ieskaņotas diskā, taču šoreiz mēģinājums ir īpašs, jo uz to ieradies arī pats autors. Viņu sagaida ar aplausiem – meitenēm šis esot nebijis piedzīvojums, jo ne jau katra skola var lepoties ar tādu viesi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pauls vienmēr ir meklējis jaunus talantus un izmantojis iespējas sadarboties, bet šoreiz runāt par jaunu un nezināmu izpildītāju nevarot, jo koris sevi apliecinājis ar daudzām spožām uzvarām gan vietējos konkursos, gan ārvalstīs.

Raimonds Pauls

Raimonds Pauls
komponists

Ļoti labs koris, mums ar viņām ir draudzīgas attiecības, jo tiešām ir ļoti muzikālas, tie panākumi jau liecina paši par sevi, visu laiku pirmās vietas Latvijā, šajā gadījumā es vienkārši, man bija prieks, ka viņi paņēma to manu dziesmu ciklu un izveidoja ļoti skaistu darbu.

Koris “Spīgo” dziesmu ciklu ”Ja man saule roku dotu” ar Ineses Zanderes un Jāņa Petera vārdiem dziedās jau šo sestdien Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Pie klavierēm būs autors Raimonds Pauls.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl