Komentāri

Koru tradīcijas Latvijā ir senas un bagātas. Tomēr ceļš no skolas aktu zāles līdz Lielajai Dziesmu svētku skatuvei ir garš un smags. Jelgavas 4. vidusskolas meiteņu korim ‘’Spīgo” tas ir izdevies, un meitenes var lepoties gan ar profesionālu skanējumu, gan daudzām godalgām koru konkursos.

Šobrīd koris gatavo Raimonda Paula dziesmu ciklu. Tas korim nav svešs – dziesmas dziedātas jau iepriekš, gan skolas jubilejā, gan ieskaņotas diskā, taču šoreiz mēģinājums ir īpašs, jo uz to ieradies arī pats autors. Viņu sagaida ar aplausiem – meitenēm šis esot nebijis piedzīvojums, jo ne jau katra skola var lepoties ar tādu viesi.

Pauls vienmēr ir meklējis jaunus talantus un izmantojis iespējas sadarboties, bet šoreiz runāt par jaunu un nezināmu izpildītāju nevarot, jo koris sevi apliecinājis ar daudzām spožām uzvarām gan vietējos konkursos, gan ārvalstīs.

Raimonds Pauls

Raimonds Pauls
komponists

Ļoti labs koris, mums ar viņām ir draudzīgas attiecības, jo tiešām ir ļoti muzikālas, tie panākumi jau liecina paši par sevi, visu laiku pirmās vietas Latvijā, šajā gadījumā es vienkārši, man bija prieks, ka viņi paņēma to manu dziesmu ciklu un izveidoja ļoti skaistu darbu.

Koris “Spīgo” dziesmu ciklu ”Ja man saule roku dotu” ar Ineses Zanderes un Jāņa Petera vārdiem dziedās jau šo sestdien Latvijas Universitātes Lielajā aulā. Pie klavierēm būs autors Raimonds Pauls.

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pagatavosim rozā maizītes! Recepte biešu briošmaizītēm

Pavisam vienkārša recepte gardām maizītēm, kas būs pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem to krāsas dēļ. Un tie, kuriem bietes negaršo, nesatraucieties, jo bietes receptē galvenokārt pilda krāsošanas funkciju un to garša maizītēs teju nav jūtama.

Lasi vēl