Prieki par saremontēto Brīvības ielu nav ilgi… Centrā sākta siltumtīklu pārbūve

2 komentāri
Prieki par saremontēto Brīvības ielu nav ilgi… Centrā sākta siltumtīklu pārbūve

Brīdī, kad lielākie ielu remonti Rīgā šķiet pabeigti, uzņēmums Rīgas siltums paziņojis par siltumtīklu pārbūvi Brīvības ielā. Tādējādi autovadītājiem jārēķinās, ka nākamās divas nedēļas posmā no Lāčplēša līdz Stabu ielai uz pilsētas maģistrālās ielas var veidoties sastrēgumi. Satiksmes departamentā uzsver, ka siltumtrases remonti bijuši ieplānoti jau sen un nupat uzklāto asfaltu to dēļ nebūs jāuzlauž.

Ielu remonti galvaspilsētā šovasar norisinājās ar īpašu vērienu, tracinot gan autovadītājus, gan gājējus. Gauso un haotisko darbu dēļ pat tika padzīts atbildīgā Rīgas domes Satiksmes departamenta vadītājs Vitālijs Reinbahs.

Tomēr atgriešanās pie ierastās satiksmes ritma šķiet tik ātri vēl nenotiks. Rīgas siltums šodien sācis un līdz septembra beigām turpinās cauruļu nomaiņu centrā Brīvības ielā. Tas nozīmē jaunus sastrēgumus.

Foto

Rīgas siltums remontus bija ieplānojis jau sen, tāpēc šajā ielas daļā vasarā segums netika mainīts. Plānots, ka Brīvības ielas posmu no centra līdz gaisa tiltam asfaltēs nākamgad, tomēr ne visā garumā.

Satiksmes departamentā uzsver, ka pārējie šogad plānotie Rīgas ielu remonti ir pabeigti, izņēmums gan ir Barona iela, kur tiek turpināta ietvju bruģēšana. Vietās, kas salabotas, komunikāciju pārbūve netiks ļauta.

Lai gan ielu remonti šogad notika lielā steigā, Satiksmes departamentā apgalvo, ka ar to kvalitāti viss esot kārtībā.

Video