Priecīga ziņa – smagi slimajam Austrim ir atrasts aknu transplantācijas donors!

1 komentārs

Priecīga vēsts no Austra – puiša, kurš arī gaidīja rindā uz aknu transplantāciju Igaunijā. Tieši šobrīd viņš ar mammu atrodas ceļā uz Tartu, jo ķirurgs trešdien paziņojis, ka ir atrasts donors.

Kad vēl valsts svētkos TV3 Ziņas viesojās pie Austra un viņa mammas Ilzes Iecavā, abi juta līdzi smagi slimās Baibas cīņai ar slimību. Tolaik meitenei vēl nebija notikusi aknu transplantācija, un Austris bija sestais rindā uz donoru.

Viņi stāstīja, ka nekur tālu no mājām nedodas, pat uz svētku uguņošanu nebrauks, jo, ja atskanēs zvans no Igaunijas, četru stundu laikā jāierodas slimnīcā. Šodien zvans ir atskanējis.

Tiesa gan, Austris bija pats gribējis informēt ārstu, ka ir nedaudz apaukstējies, jo tāda bijusi vienošanās. Taču uz to ķirurgs ieteicis krāmēt somas un doties ceļā. Puisis savu aizkustinājumu nespēja slēpt.

“Šobrīd dodamies uz Igauniju… pēc transplanta, laikam. Ķirurgs teica – mierīgi, nesteidzoties. Paldies Dievam! Paldies arī jums. Atā,” pateicās puisis.

Kad trešdienas pievakarē TV3 Ziņas sazinājās ar Austra mammu, viņi atradās ceļā. Laikapstākļi gan liekot braukt piesardzīgi. Neko daudz viņa pati vēl nezināja teikt, tikai to, ka donors arī šoreiz esot no Latvijas un atliekot cerēt, ka tam būs nepieciešamā saderība ar Austra asinsgrupu un pārējiem parametriem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl