Komentāri

”Es aicinātu visus godināt šo 54 bojāgājušo piemiņu un atcerēties to skolu – man šķiet, ka šie cilvēki piespieda daudzus domāt. Tagad katram būtu jādomā par savu rīcību, lai pasargātu sevi, savus tuvos un lai mūsu rīcības dēļ neietu bojā citi,” noliekot ziedus Zolitūdē, kur tieši pirms gada sabruka lielveikala Maxima jumts, sacīja Valsts prezidents Andris Bērziņš.

Piektdienas rītā, īsi pirms deviņiem, ziedus pie traģēdijas vietas nolika arī Valsts prezidents Andris Bērziņš. Prezidents iededza piemiņas svecīti un izteica līdzjūtību traģēdijā bojāgājušo cilvēku piederīgajiem un uzslavēja viņu noderīgo darbu, pēc nelaimes palīdzot izvērtēt notikušo un skaidri aicinot rīkoties.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Patlaban vietā, kur pirms gada, sabrūkot lielveikala Maxima jumtam, zem drupām dzīvības zaudēja 54 cilvēki, ir aizdegtas svecītes un gulst ziedi. Pie žoga, kas apjož vietu, kur notika traģēdija, cilvēki atstāj fotogrāfijas, mīkstās rotaļlietas un vētījumus bojāgājušajiem. Daudzi, aizdedzot svecīti, iegrimst pārdomās.

Pieminot Zolitūdes traģēdijas upurus, šodien visās Latvijas pareizticīgajās baznīcās notiks dievkalpojumi. No plkst. 15.00 līdz plkst. 16.00 piemiņas dievkalpojums būs arī Vecajā Svētās Ģertrūdes baznīcā, kur sabiedrību uzrunās vairāki mācītāji.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl