Prezidenta stāvoklis stabilizējas; tauta sūta ziedus un laba vēlējumus

6 komentāri
Prezidenta stāvoklis stabilizējas; tauta sūta ziedus un laba vēlējumus
Avots: Valsts prezidents

Prezidenta vispārējais veselības stāvoklis pēc vakar, 20. janvārī, veiktās sirds operācijas ir atbilstošs operācijas apjomam, un tas stabilizējas, informē Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji.

Tāpat slimnīcas pārstāvji informē, ka “Valsts prezidents slimnīcā no līdzcilvēkiem saņem atbalstu – viņam atsūtīti ziedi un laba vēlējumi. Ziedi tiek nodoti ģimenei, jo intensīvās terapijas palātā tos nav iespējams atstāt”.

“Pacientam tiek turpināta terapija, un šorīt no medikamentozā miega stāvokļa pacients ir pamodies,” informē ārsti.

“Patlaban prezidents atrodas Intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā. Atveseļošanās process ir individuāls un atkarīgs no organisma spējām tikt galā ar pēcoperācijas stāvokli un infekciju. Visa ārstu uzmanību ir vērsta uz atveseļošanās procesu, un, lai tas noritētu sekmīgi, nepieciešama mierīga un atbalstoša vide,” informē slimnīcas pārstāvji.

Tāpat kā atbalstu slimnīca aicina ziedot asinis slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā, kas tieša veidā palīdzēs kardioķirurģijas un citiem pacientiem.

Foto: Stradiņa slimnīca, kurā tika operēts prezidents

TOP komentāri

 • Latviete
  +1 +1 0

  Latviete

  Veiksmīgu atveseļošanos!
  Mēs esam par savu prezidentu! Turieties!
 • krista
  +1 +1 0

  krista

  Drìzu atveseļośanos mūsu Prezidentam. Veselību,veselību,veselìbu.
 • Marita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl