6 komentāri
Prezidenta stāvoklis stabilizējas; tauta sūta ziedus un laba vēlējumus
Avots: Valsts prezidents

Prezidenta vispārējais veselības stāvoklis pēc vakar, 20. janvārī, veiktās sirds operācijas ir atbilstošs operācijas apjomam, un tas stabilizējas, informē Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas pārstāvji.

Tāpat slimnīcas pārstāvji informē, ka “Valsts prezidents slimnīcā no līdzcilvēkiem saņem atbalstu – viņam atsūtīti ziedi un laba vēlējumi. Ziedi tiek nodoti ģimenei, jo intensīvās terapijas palātā tos nav iespējams atstāt”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pacientam tiek turpināta terapija, un šorīt no medikamentozā miega stāvokļa pacients ir pamodies,” informē ārsti.

“Patlaban prezidents atrodas Intensīvās terapijas nodaļā nepārtrauktā ārstu uzraudzībā. Atveseļošanās process ir individuāls un atkarīgs no organisma spējām tikt galā ar pēcoperācijas stāvokli un infekciju. Visa ārstu uzmanību ir vērsta uz atveseļošanās procesu, un, lai tas noritētu sekmīgi, nepieciešama mierīga un atbalstoša vide,” informē slimnīcas pārstāvji.

Tāpat kā atbalstu slimnīca aicina ziedot asinis slimnīcas Asins sagatavošanas nodaļā, kas tieša veidā palīdzēs kardioķirurģijas un citiem pacientiem.

Foto: Stradiņa slimnīca, kurā tika operēts prezidents

TOP komentāri

 • Latviete
  +1 +1 0

  Latviete

  Veiksmīgu atveseļošanos!
  Mēs esam par savu prezidentu! Turieties!
 • krista
  +1 +1 0

  krista

  Drìzu atveseļośanos mūsu Prezidentam. Veselību,veselību,veselìbu.
 • Marita

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl