Komentāri

Lai arī izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete ziņoja, ka šis būs pirmais mācību gads, kad pedagogi jau augustā zinās, kādu algu viņi saņems oktobrī, LNT Ziņu dienesta aptaujātie skolotāji atzīst, ka viņiem nav skaidrības par algām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rīgas valsts 3.ģimnāzijas direktors, ekonomikas skolotājs Andris Priekulis:

Nu to es zinu kā skolotājs, ka minimālā alga man būs. Tie ir 420 eiro par slodzi – mazāk man nebūs. Taču konkrēto darba algu es nezinu joprojām. Konkrētā darba alga nozīmē tarifikācijas izrēķināšanu. Es tāpat to uzzināšu, iespējams, šogad ātrāk nekā citus gadus –septembra vidū. Vēl jau jāizdara tas naudas sadalīšanas darbs pašvaldībām.

Saskaņā ar valdības apstiprinātajiem noteikumiem, skolotāji šobrīd zina tikai minimālo algu par vienu likmi un to, ka saņems piemaksu par kvalitātes pakāpi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl