Pret advokātu Balmaku izvērsta savdabīga antikampaņa. Viņš tiek nosaukts par “suņēdāju”

4 komentāri
Pret advokātu Balmaku izvērsta savdabīga antikampaņa. Viņš tiek nosaukts par “suņēdāju”
Foto: Twitter / sunubendes

Jau kopš vasaras ik pa brīdim Rīgā var manīt savdabīgu akciju, kurā tiek publiski pazemots advokāts Indulis Balmaks. Viņš pirms īsa laika atzinās, ka ceļojuma laikā mielojies ar tradicionālu korejiešu ēdienu – suņa gaļu. Šonedēļ akcija uzņēmusi jaunus apgriezienus – pie advokāta dzīvesvietas no automašīnas tiek skaļi atskaņoti viņu nosodoši audioieraksti. Balmaks uzskata, ka šādā veidā ar viņu izrēķinās ietekmīgs un skandalozs maksātnespējas administrators, kura intereses viņš aizskāris kādā tiesvedībā.

Liels bija Miera ielas iedzīvotāju pārsteigums, kad vakar zem viņu logiem atskanēja šīs skaņas. Suņu gaudošana, kuru fonā tiek stāstīts par kādiem baisiem noziegumiem. Kaimiņi pat izsaukuši Pašvaldības policiju, kura gan neko nelikumīgu šajā akcijā nav saskatījusi.

Izrādās, šādi kāds pauž nepatiku pret advokātu Induli Balmaku, kurš pirms vairākiem mēnešiem sociālajā tīklā Twitter ierakstīja, ka ceļojuma laikā Ziemeļkorejā ēdis suņu gaļas zupu. Līdzīgas akcijas, ar suņu tērpos ģērbtiem cilvēkiem, asiņainiem plakātiem un skarbiem uzrakstiem notikušas arī pie Balmaka darbavietas durvīm jau vairāku mēnešu garumā.

Skaties foto:

Balmaks uzskata, ka patiesībā savas profesionālās darbības dēļ kritis ietekmīgā maksātnespējas administratora Māra Sprūda nežēlastībā. Sprūds uz TV3 jautājumiem atbildēja rakstveidā un pavisam īsi: “Man nav nekas, ko šajā jautājumā komentēt.”

Balmaks gan neuzskata, ka, ēdot suņu gaļas zupu, būtu darījis ko amorālu. Garša neesot bijusi specifiska, un advokāts pieļauj, ka zupā patiesībā bija kāda mājlopa gaļa, bet tūristiem tā pasniegta kā kaut kas īpašs, lai labāk nopelnītu. Advokāts pauž cerību, ka akcijas organizatoriem agri vai vēlu apniks tērēt savu naudu šīm aktivitātēm un tās beigsies.

Skaties video:

4 komentāri