2 komentāri
Prestižajā konkursā “World Post & Parcel Awards” nominēts uzņēmums no Latvijas

Uzņēmums “Omniva” 7. jūnijā tika nominēts prestižajā konkursa “World Post & Parcel Awards” kā viens no 2017. gada izcilākajiem uzņēmumiem piegāžu un klientu apkalpošanā jomā visā pasaulē. Tas ir arī vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šajā konkursā ieguvis nomināciju.

“Klientu apmierinātības rezultāti ir par 50% augstāki nekā vidējie rādītāji šajā nozarē, mēs atzīstam, ka tehnoloģiska rakstura detaļas, kas ir jāuzlabo,” saka Stens Argos “Omniva” valdes loceklis.

2016. gadā “Omniva Latvija” klientu apmierinātības (TRI*M) indekss pieauga no 89 līdz 97 punktiem, turpretī nozares vidējie rādītāji Eiropā pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem ir 66 punkti.

Latvijā tiek novērota kurjerpastu un pakomātu izaugsme par 15% ik gadu, “Omniva Latvija” izaugsmes rādītāji pēdējo četru gadu laikā ir divkāršojušies katru gadu.

Privāto klientu apmierinātības indekss tika noteikts ar pētījuma metodes Net Promoter Score (NPS) palīdzību, un šis rādītājs skalā līdz 10 bija 8,7.

“Omniva” tīkls Latvijā gūst panākumus:

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl