Arhīvs: Preses konference par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem

4 komentāri
Arhīvs: Preses konference par Ministru kabineta sēdē pieņemtajiem lēmumiem

Šodien, 14. janvārī, Ministru kabinets izskatīja un pieņēma virkni lēmumu, kas saistīti ar vakcināciju pret Covid-19 un ekonomiskā atbalsta pasākumiem tautsaimniecībai, kuriem var sekot tiešraidē no preses konferences pēc valdības sēdes.

Preses konferencē piedalās Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV), veselības ministrs Daniels Pavļuts (AP), finanšu ministrs Jānis Reirs (JV).

👁️‍🗨️ Preses konference | Informē par lēmumiem, kas pieņemti Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes 14. janvāra kopsēdē

👁️‍🗨️ Preses konference | Informē par lēmumiem, kas pieņemti Ministru kabineta 14. janvāra sēdē.Par aktuālo informē:💬 Ministru prezidents Krišjānis Kariņš;💬 Veselības ministrija ministrs Daniels Pavļuts;💬 Finanšu ministrija ministrs Jānis Reirs.

Posted by Ministru kabinets / Government of Latvia on Thursday, January 14, 2021

Ministru kabinets sēdē izskatījis informatīvo ziņojumu “Par vakcinācijas pret Covid-19 projekta pārvaldību” un apstiprināja ieceri veidot vakcinācijas projekta uzraudzības padomi un projekta vadības biroju. Tas ļaus efektīvāk nodrošināt vakcinācijas procesu Latvijā, portālu “Delfi” informēja Veselības ministrijā.