Premjers piedāvās lemt par 500 eiro vienreizēju atbalstu ģimenēm ar bērniem

45 komentāri
Premjers piedāvās lemt par 500 eiro vienreizēju atbalstu ģimenēm ar bērniem
PAULA ČURSKTE, LETA

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (“Jaunā Vienotība”) pirmdien, 15. februārī, sadarbības partneriem piedāvās lemt par 500 eiro vienreizēju atbalstu ģimenēm ar bērniem, vēsta premjera ieraksts mikroblogošanas vietnē “Twitter”.

“Ieilgstot krīzei, būtiski sniegt ātru un viegli sasniedzamu atbalstu iedzīvotājiem. Šodien sadarbības partneriem piedāvāšu lemt par 500 eiro vienreizēju atbalstu ģimenēm ar bērniem. Aicināšu pabalstu izmaksāt par katru ģimenē audzināmo bērnu,” informē Kariņš.

Kā iepriekš vēstīts, koalīcija 8. februārī vēl nespēja nonākt pie kopsaucēja par Nacionālās apvienības (NA) priekšlikumu Covid-19 dēļ ieviesto ierobežojumu seku mazināšanai piešķirt vienreizēju pabalstu ģimenēm 500 eiro apmērā par bērnu.

Kā preses konferencē pēc Sadarbības sanāksmes sacīja NA Saeimas frakcijas priekšsēdētājs Raivis Dzintars, šis jautājums šodienas sēdē izsauca visvētrainākās diskusijas – tās bija ilgas, asas un emocionālas. Dzintars atgādināja, ka NA priekšlikums paredz izmaksāt ģimenēm ar bērniem vienreizēju Covid-19 atbalsta maksājumu 500 eiro apmērā par katru bērnu.

Lasi vēl – Rosinājums ģimenēm izmaksāt 500 eiro par katru bērnu raisa diskusijas koalīcijā

45 komentāri