1 komentārs

Valsts kancelejas (VK) direktoram Mārim Citskovskim būs nepieciešamais atbalsts valsts pārvaldes reformu īstenošanai, intervijā “900 sekundēm” apliecināja premjers Māris Kučinskis.

Jau vēstīts, ka valdība devusi zaļo gaismu reformai valsts pārvaldē. Nākamo trīs gadu laikā valsts pārvaldē strādājošo skaitu ir iecerēts samazināt par 6% jeb aptuveni 3500 cilvēkiem. Tāpat reformas gaitā algas valsts pārvaldē strādājošajiem ir paredzēts celt līdz 80% no privātajā sektorā maksātā atalgojuma.

Kučinskis apliecināja, ka Citskovskis var rēķināties ar politisko atbalstu valsts pārvaldes reformas īstenošanā – tas esot bijis redzams jau otrdienas valdības sēdē.

“Iepriekšējais VK direktors vairāk piedāvāja “griezt” un neklausīties. Šobrīd Citskovska kungs kopā ar mani ir izvēlējies šo daudz grūtāko, analītisko pieeju – strādāt kopā, mēģināt atrast problēmas un tad tās risināt,” Citskovska un iepriekšējā VK direktora pieejas salīdzināja premjers.

Tāpat viņš minēja, ka ministrijās ir milzīgs daudzums cilvēku, kas apkrāvušies dokumentiem rūpju pilnām sejām, bet nevienam nav skaidrs, ko viņi dara.

Intervija ar Māri Kučinski

TOP komentāri

  • s
    0 0 0

    s

    Politiskais atbalsts vārdos jau būs, bet, tikko pieķersies klāt kādam ministru elitei svarīgam, būs jāaiziet tāpat ka Krieviņam.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl