“Prāta vētras” jubilejas koncerts Liepājā pulcējis vairāk nekā 30 000 apmeklētāju

12 komentāri

Ar vērienu Liepājā savu 30 gadu jubileju nosvinējusi grupa “Prāta vētra”. Sākotnējās aplēses liecina, ka koncerts Liepājas stadionā “Daugava” pulcējis vairāk nekā 30 000 klausītāju gan no Latvijas, gan ārvalstīm.

Kamēr “Prāta vētra” Liepājas stadionā “Daugava” gatavojās vakara koncertam,  grupas fani pie stadiona sāka pulcēties jau piecos vakarā. Tikko tika atvērti stadiona vārti, – fani skriešus steidzās ieņemt labākās vietas pie skatuves.

“Mēs esam nopietni fani, esam gatavi stāvēt kaut visu dienu, lai redzētu. Mēs atceramies “Prāta vētru”, kad viņi uz balkoniņa Jelgavā pie “Tonusa” koncertēja, – tur bija kādi 20 cilvēki, mēs viņus skatījāmies,” stāsta grupas fans Raimonds.

Savukārt grupas fane Krista pauda: “Tas laikam ir kaut kāds latvieša ģenētiskais kods, kad vai nu “Prāta vētra”, vai nu…”

Organizatori gan lēš, ka koncerta apmeklētāju bijis krietni vairāk par 30 000, jo tie, kuri nepaspēja iegādāties koncerta biļetes, to baudīja ārpus stadiona – Liepājas piejūras parkā.

“Mēs jau tāpat dzirdam te koncertu, viss ir kārtībā. Tusiņš ir mazāk, bet koncertu, es domāju, dzirdēt var tāpat kā tur iekšā,” norādīja liepājnieks Jānis.

Atskatoties uz 30 gadu laikā piedzīvoto, grupa ”Prāta vētra” par augstāko punktu uzskata pērnā gada koncertu Mežaparkā, kas pulcēja vairāk nekā 60 000 klausītāju.

“Mēs atcerējāmies pirmo koncertu, nu, kā mēs varējām iedomāties, ka padosies tai grupai tas mūžs tik ilgs un ka tas ceļš būs tādā augošā režīmā. Kas to varēja arī domāt, ka, sacerot dziesmu “Lidmašīnas” skolas mazā kambarītī…, un finālā mēs spēlējām kopā Mežaparkā ar Raimondu Paulu, tas brīdis ir ne tikai neaizmirstams, bet tas bija arī viens no augstākajiem mūsu muzicēšanas punktiem,” norāda grupa.

Nākamā “Prāta vētras” koncerttūre Latvijā plānota 2021. gada vasarā.