Komentāri
Pozitīvs stāsts… Avārijā cietušie meklē izpalīdzīgo cilvēku, lai varētu viņam pateikties
FOTO: Facebook

Sociālajā tīklā Facebook izplatīts ziņojums, kurā avārijā cietuši cilvēki aicina atsaukties izpalīdzīgo šoferi, kurš nesavtīgi sniedzis palīdzību nelaimē nonākušajiem.

”Lūdzam atsaukties to cilvēku, kurš šodien, 8.06.2015, palīdzēja mums brīdī, kad tas tik ļoti, ļoti bija nepieciešams!
Šodien cietām nelaimes gadījumā uz Valmiera-Limbaži ceļa, pie pieturas Augstrozes, ap plkst. 15.00-15.30. Kāds vīrietis mums izpalīdzēja, izvelkot mašīnu ārā no grāvja, un veltīja mums savu laiku,” vēsta ieraksts Facebook.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Avārijā cietušie norāda, ka šoka stāvoklī aizmirsuši pateikties un paņemt kontaktinformāciju, lai varētu atmaksāt par sniegto palīdzību un ziedoto laiku.

”Mēs ļoti vēlamies atrast šo cilvēku, varbūt viņš šo izlasīs, vai varbūt, kādam no jums būs stāstījis, ka šodien ir mums palīdzējis. Ceram, ka Tu atsauksies vai kāds varēs sniegt kādu kontaktinformāciju, lai varam pienācīgi pateikties par šo labo darbu. Un paldies pārējiem, kuri piedāvāja savu palīdzību! Sirdī atplauka prieks, ka tomēr esam izpalīdzīga tauta.”

FOTO: Facebook

FOTO: Facebook

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl