Pozitīvi! Tūrisma gidu dienā iedzīvotāji bauda bezmaksas ekskursijas pa Rīgu

Komentāri

Tūrisma gidi savus profesionālos svētkus atzīmē strādājot. Šodien ar bezmaksas ekskursijām dažādās valodās tika svinēta Starptautiskā tūristu gidu diena. Kas ir tie trīs vaļi uz kuriem balstās tūrisms Rīgā?

Dienas vidū pie Pulvertorņa, Vecrīgā valda pamatīga rosība – skan dažādas valodas, tiek pieminēta ievērojamas vietas un notikumi. Šodien, Rīgas gidi rīkojot bezmaksas ekskursijas, atzīmē savus profesionālos svētkus. Iedzīvotāju interese ir liela.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sadalījušies grupās cilvēki dodas stundu garā ekskursijā pa Vecrīgu. Gidi stāsta par vēstures notikumiem, noslēpumiem, leģendām un iepazīstina tūristus ar vietām, celtnēm un faktiem.

Gidi atzīst, ka ir patīkami no tūristiem dzirdēt atziņas, ka Rīga ir skaista pilsēta – tas dodot darba sparu lai ekskursijas kļūtu vēl interesantākas.

Sestdien akcijā piedalījās teju 20 gidi, kas piedāvāja ekskursijas latviešu, krievu, angļu, vācu, franču valodās. Diemžēl bez grupas palika somu valodā runājošs gids. Kopumā Latvijā ir reģistrēti aptuveni 600 profesionāli tūrisma gidi.

Foto

Video

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl