Pozitīvi! Latvijas jauniešu-bezdarbnieku skaits kļūst arvien mazāks

Komentāri
Pozitīvi! Latvijas jauniešu-bezdarbnieku skaits kļūst arvien mazāks
Foto: F64

Laba ziņa par nodarbinātību Latvijā. Labklājības ministrija šodien pavēstīja, ka jauniešu bezdarbnieku skaits valstī sarūk – mazāks kļuvis arī to gados jaunu cilvēku skaits, kas izvēlas emigrēt.

Jauniešu bezdarbs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par milzīgu problēmu, un tā mazināšanai Brisele atvēl lielus līdzekļus. Latvijā jauniešu nodarbinātībai sešos gados atvēlēti 67 miljoni latu, un par šīs programmas efektivitāti šodien Labklājības ministrija ziņoja valdībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par galveno iemeslu jauniešu bezdarbam Latvijā uzskata zemo izglītības līmeni. Divām trešdaļām bez darba esošu jauniešu nav vidējās izglītības. Daudzi arī vienkārši nevēlas meklēt darbu un strādāt. Pašlaik Latvijā bez darba ir aptuveni 16 000 jeb 15% jauniešu, kas ir labāks rādītājs nekā vidēji Eiropā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl