Komentāri

Mazākumtautību iedzīvotāju piederības sajūta Latvijai pēdējos gados ir būtiski pieaugusi, tā secināts Kultūras ministrijas pētījumā.

Jaunais pētījums tapis par to, vai un cik liela ir mazākumtautību līdzdalība mūsu valsts “demokrātiskajos procesos”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā telefonintervijā “900 sekundēm” apliecināja ministrijas valsts sekretāra vietniece Inita Pauloviča, piederības sajūta Latvijai ir augusi – gandrīz 84% mazākumtautību pārstāvju jūtas cieši saistīti ar Latviju, kas ir būtiski vairāk nekā pirms pāris gadiem. 2013. gadā šis rādītājs bija 69%.

Uzlabojas arī mazākumtautību iedzīvotāju valodas prasmes – pamatzināšanas ir 16% jauniešu un 30% vecāka gājuma mazākumtautību iedzīvotāju.

Tomēr, kā liecina ministrijas rīcībā esošie dati par šo gadu, 16% mazākumtautību jauniešu joprojām vēlas pamest Latviju, saskatot lielākas iespējas citās Eiropas valstīs.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 8

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl