Positivus festivālā kārtību nodrošinās plaši policijas spēki! Brīdina par vērienīgiem sastrēgumiem

Pievienot komentāru
Positivus festivālā kārtību nodrošinās plaši policijas spēki! Brīdina par vērienīgiem sastrēgumiem
FOTO: LETA ()

Lai nodrošinātu kārtību Positivus festivālā, tiks piesaistīti 130 policijas darbinieki un 100 apsargi, kuri likuma pārkāpējus nodos policistu rokās. Policisti arī šogad sola parūpēties par pazaudētām un atrastām mantām, atslēgām, dokumentiem. Valsts policijas telts atradīsies pie Salacgrīvas vidusskolas. Informācija par atrastām un pazaudētām mantām tiks ievietota Valsts policijas mājaslapā, vēlāk mantas nodos Limbažu policijas iecirknī, kur vēl tagad atrodas iepriekšējos festivālos atrastās lietas.

Policisti aicina gan neņemt uz festivālu līdzi vērtīgas mantas un vērtslietas. Policijas pārstāvis izteica cerību, ka saglabāsies tendence, ka aizvien mazāk būs gadījumi, kas saistīti ar narkotisko vielu klātbūtni.
Jau vairākus gadus policija sadarbojas ar Igaunijas kolēģiem, tādēļ festivāla laikā strādās arī igauņu policijas ekipāžas, kas palīdzēs atrisināt problēmas ar festivāla apmeklētājiem no kaimiņvalsts.
Policijas pārstāvis akcentēja, ka jārēķinās, ka satiksmes intensitāte Igaunijas robežas virzienā būs diezgan liela. Festivāla laikā darbosies vairāki satiksmes regulētāji, kas rūpēsies, lai satiksmes autobusu kustība notiktu raitāk.
Savukārt festivāla rīkotājs Ģirts Majors aicina apmeklētājus sagatavoties visdažādākajiem laika apstākļiem, nodrošinoties gan pret lietu, gan karstu sauli. Tāpat arī viņš aicināja pēc iespējas laikus doties uz Salacgrīvu, jo lielākie sastrēgumi veidojas piektdienā pēc darba laika.


Desmitais Positivus festivāls Salacgrīvā norisināsies no 15.jūlija līdz 17.jūlijam.
Telšu pilsētiņa un oficiālā autostāvvieta apmeklētājiem tiks atvērta jau 14. jūlijā plkst. 17.00, savukārt festivāla teritorija apmeklētājiem tiks atvērta 15. jūlijā plkst. 12.00.
Veselības problēmu dēļ festivālā nevarēs piedalīties viena no galvenajām māksliniecēm – dziedātāja Elija Goldinga.