Ar 200 fanu līdzdalību Porziņģis atklāj vēl vienu basketbola laukumu Liepājā

Komentāri

Liela diena topošajiem basketbolistiem Liepājā – Latvijas basketbola spīdeklis Kristaps Porziņģis ar ģimeni pilsētai dāvinājis vēl vienu spēļu laukumu.

Šī ir jau kā tradīcija – arī pērnvasar NBA zvaigzne sarūpēja jaunajai spēlētāju paaudzei vietu, kur trenēties. Porziņģi sagaidīja simtiem fanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar Porziņģa ģimenes labvēlību sarūpētais basketbola laukums atrodas netālu no paša dzimtas mājām. Uz slavenāko liepājnieku paskatīties bija atnākuši vairāk nekā 200 cilvēku, lielākoties bērni.

Bērni jauno laukumu iemēģināja vēl pirms tā oficiālās atklāšanas. Pēcpusdienā kvadracikla mugurā ieradās arī dienas galvenais varonis – Ņujorkas “Knicks” spēlētājs Kristaps Porziņģis, kam pieder ideja par laukumu izveidošanu dzimtajā Liepājā.

Kristaps Porziņģis

Kristaps Porziņģis
Ņujorkas “Knicks” spēlētājs

Paldies visiem, kas palīdzēja īstenot šo projektu. Iemetīšu pirmo grozu un laukums būs atklāts.

Pēc tam Kristaps nodevās autogrāfu dalīšanai, taču intervijas medijiem nesniedza. Viņa vārdā runāja brālis Mārtiņš.

Mārtiņš Porziņģis
Kristapa Porziņģa brālis

Mudinājums ir pacelt basketbolu, lai jaunieši vairāk sporto. Tā ir galvenā ideja. Šis ir rajons, kur nav bērniem, kur spēlēt, jāuzbūvē laukums. Mums bērnībā tētis izbūvēja, bet netālu arī bija, bet tur segums bija betons, sētā dēļu grīdas. Mēs bumbojāmies katru dienu.

Brālis pastāstīja, ka pēc sezonas noslēguma Kristaps nedēļu atpūtās un tad atkal ķērās pie treniņiem – pašlaik viņa diena sastāvot no spēlēšanas, ēšanas un gulēšanas.

Kopā ar Kristapu šajās dienās Liepājā ir arī viņa komandas biedrs, lietuvietis Mindaugs Kuzminsks, kurš pastāstīja, ka abi ir labi sadraudzējušies un izmantoja iespēju atbraukt ciemos, jo pats dzīvo vien pāris stundu attālumā.

Mindaugs Kuzminsks
Ņujorkas “Knicks” spēlētājs

Kristaps daudz dara Liepājas un Lietuvas labā, un viņš ir labs piemērs bērniem. Nākotnē viņš noteikti paveiks vēl vairāk. Es par to priecājos, bet man arī bail, ka latvieši paliks labāki basketbolisti par lietuviešiem.

Foto – Liepājnieki saņem jau otro Porziņģa dāvātu basketbola laukumu!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl