Komentāri

Intars Busulis, Aija Adrejeva, grupa Musiqq, Elīna Šimkus, Toms Juhņevičs, Olga Rajecka, Varis Vētra un virkne citu mūziķu Starptautiskajā Pretvēža dienā 4. februārī piedalīsies labdarības koncertā Paldies! onkoloģisko slimību skarto bērnu atbalstam.

Aktieris Andris Bulis ir teksta autors komponista Toma Juhņeviča sacerētajai fonda RH3, kas šogad svin pastāvēšanas pirmo gadadienu, dziesmai Cerība, kas bijis pirmais Andra solis, lai iesaistītos un paliktu RH3 fondā, dotos pie slimajiem bērniem uz slimnīcu, kopā ar viņiem apmeklētu Talsu ralliju un spēlētu futbolu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Mūsu devums ir cerība. Atnākt pie bērniem, runāt ar viņiem, pateikt, ka ir sapnis, ka mums nav vienalga, ka mēs nekad nevaram zināt, kurš no mums var būt tavā vietā. Bērni nav vainīgi, ka viņi ir tādā karā. Viņi tur nokļūst un cīnās,” saka Andris Bulis.

Pēc koncerta nākamais fonda RH3 solis būs rehabilitācijas centra izveide. Galvenais mērķis ir palīdzēt saprast, ka dzīve arī pēc vēža turpinās.

Vairāk skaties videosižetā!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl