1 komentārs

Ceturtdien, 21. septembrī, Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pārstāvis Jānis Siksnis pēc balsojuma pauda nožēlu par Saeimas lēmumu un norādīja, ka šā sasaukuma parlamentā prezidents otrreiz vairs nevērsīsies ar iniciatīvu nepiešķirt nepilsoņa statusu bērniem.

Rīgas pilī gan uzskata, ka nākotnē tomēr neizdosies izvairīties no šā lēmuma pieņemšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Siksnis
Valsts prezidenta padomnieks

No Valsts prezidenta puses varu paust nožēlu par šādu Saeimas balsojumu. Valsts prezidents ir pārliecināts, ka Saeima būtībā ir tikai atlikusi šī lēmuma pieņemšanu, jo noteikti, ka lēmums par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu jaundzimušiem bērniem kādā tuvākā vai tālākā nākotnē noteikti būs jāpieņem. Tas ir padomju mantojums, kas traucē Latvijai iet uz priekšu kā mūsdienīgai, stiprai valstij un sabiedrībai.

Saeimas balsojums ir “sitiens” Raimonda Vējoņa autoritātei, – tā uzskata politologs Filips Rajevskis. Šajā situācijā Vējonis esot vislielākais zaudētājs, jo viņam kā pieredzējušam politiķim vajadzēja saprast, ka priekšlikumam nav Saeimas vairākuma atbalsta, tā norāda Rajevskis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl