1 komentārs

Ceturtdien, 21. septembrī, Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa pārstāvis Jānis Siksnis pēc balsojuma pauda nožēlu par Saeimas lēmumu un norādīja, ka šā sasaukuma parlamentā prezidents otrreiz vairs nevērsīsies ar iniciatīvu nepiešķirt nepilsoņa statusu bērniem.

Rīgas pilī gan uzskata, ka nākotnē tomēr neizdosies izvairīties no šā lēmuma pieņemšanas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti
Jānis Siksnis
Valsts prezidenta padomnieks

No Valsts prezidenta puses varu paust nožēlu par šādu Saeimas balsojumu. Valsts prezidents ir pārliecināts, ka Saeima būtībā ir tikai atlikusi šī lēmuma pieņemšanu, jo noteikti, ka lēmums par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu jaundzimušiem bērniem kādā tuvākā vai tālākā nākotnē noteikti būs jāpieņem. Tas ir padomju mantojums, kas traucē Latvijai iet uz priekšu kā mūsdienīgai, stiprai valstij un sabiedrībai.

Saeimas balsojums ir “sitiens” Raimonda Vējoņa autoritātei, – tā uzskata politologs Filips Rajevskis. Šajā situācijā Vējonis esot vislielākais zaudētājs, jo viņam kā pieredzējušam politiķim vajadzēja saprast, ka priekšlikumam nav Saeimas vairākuma atbalsta, tā norāda Rajevskis.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl