Komentāri
Politologs: Rinkēvičs karjeru ar atzīšanos homoseksuālā orientācijā nesabojās
Ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs (Foto: LETA)

Ārlietu ministra Edgara Rinkēviča (V) karjera ir bijusi pietiekami veiksmīga gan kā ierēdnim, gan ārlietu ministram, tāpēc sabojāt to ar paziņojumu par homoseksuālu orientāciju nebūs iespējams, uzskata politologs Ivars Ijabs.

Politiķa profesija ir publisks darbs, tāpēc paziņojums nav pārsteigums, tomēr ir drosmīgs solis, izteicās Ijabs. Politologs uzskata, ka “Vienotībā” vairāki biedri nebūs priecīgi par šādu Rinkēviča soli, tomēr tuvākajā laikā oficiālus paziņojumus no partijas valdes sagaidīt nevarēs.

Ijaba vērtējumā paziņojums esot saistīts ar nepieciešamību sakārtot viendzimuma partnerattiecības likumdošanā, tomēr tas lielas izmaiņas neradīs un Latvijas sabiedrības eiropeizācijas process vēl būs ilgs.

Jau ziņots, ka Rinkēvičs 6.novembrī savā “Twitter” kontā paziņoja, ka ir homoseksuāls. Šādu atzīšanos ministrs pauda ar tekstu, ka mūsu valstij ir jārada tiesisks regulējums visa veida partnerattiecībām un par tām viņš cīnīsies. Tālāk sekoja teksts: “Zinu, ka tūliņ būs megahistērija, bet #Proudtobegay.” Nākamajā ierakstā angļu valodā ministrs apliecināja: “Ar lepnumu paziņoju, ka esmu gejs… Labu veiksmi jums visiem…”

Rinkēvičs ir pirmais politiķis Latvijas vēsturē, kurš publiski atzinis, ka ir homoseksuāls.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl