Komentāri
Politoloģe: Par absolūtiem vēlēšanu uzvarētājiem Latvijas mērogā var dēvēt LRA/LA un JKP
(LETA)

Par absolūtajiem šo pašvaldību vēlēšanu uzvarētājiem Latvijas mērogā var dēvēt Latvijas Reģionu apvienības un “Latvijas attīstībai” apvienoto sarakstu (LRA/LA) un Jauno konservatīvo partiju (JKP), aģentūrai LETA pauda domnīcas “Providus” pētniece Iveta Kažoka.

“Pilnīgi noteikti absolūtais ieguvējs ir JKP, kurai pavisam nesen reitingi svārstījās 1-2% robežās. Bijušo Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja darbinieku pievienošanās JKP bija izteikti veiksmīga un JKP ieguvusi pārstāvniecību praktiski visās pašvaldībās, kurās startēja,” sacīja Kažoka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa piebilda, ka arī LRA/LA šajās vēlēšanās kļuvusi par ievērojamu spēku, ar kuru nākotnē nāksies rēķināties arī Saeimas vēlēšanās. “Viss ir atkarīgs no apvienības vadītāju nākotnes plāniem – vai viņi vairāk pievērsīsies pašvaldību darbam, vai arī mērķis ir nokļūt valdībā,” skaidroja Kažoka.

Politoloģe norādīja, ka par vēlēšanu zaudētājiem var uzskatīt “Vienotību” un “KPV.LV”.

“Skaidrs, ka lielajās pilsētās “Vienotība” ir startējusi neveiksmīgi un tas rada arvien lielāku jautājumu par partijas nākotni. Arī KPV.LV ir izteikti zaudētāji un parādīja, ka bez sava līdera tā nespēja pārvarēt 5% barjeru. Partijas nākotne atkarīga no Artusa Kaimiņa personīgās enerģijas un no tā, cik lielā mērā partijas vēlētāji turpinās tai uzticēties. Šajās vēlēšanās Rīgā protesta balsotājus “paņēma” JKP,” skaidroja Kažoka.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl