Politiķi un ministrijas turpina apspriest nodokļu izmaiņas

1 komentārs

Vadības grupa ar premjeru Māri Kučinski priekšgalā vērtēs nodokļu reformas priekšlikumus, un uz sēdi pulcēsies arī darba grupa par nekustamā īpašuma nodokli.

Pēc premjera teiktā, šodien nodokļu reformas vadības grupā tiks lemts par atvieglotajiem uzņēmējdarbības režīmiem, tostarp par mikrouzņēmumiem.

Ekonomikas ministrija nākusi klajā ar jaunu modeli, saskaņā ar kuru mikrouzņēmumiem ar apgrozījumu līdz 50 tūkstošiem eiro gadā nodokļos būtu jāmaksā 15 procenti no apgrozījuma. Savukārt Finanšu ministrija piedāvājusi pazemināt apgrozījuma slieksni no 100 tūkstošiem eiro līdz 40 000 eiro gadā.

Savukārt cita darba grupa šodien spriedīs par risinājumiem attiecībā uz nekustamā īpašuma nodokli, lai nākamnedēļ par tiem varētu lemt valdība.

Pagaidām tiek plānots iesaldēt kadastrālās vērtības, lai pārskatītu to noteikšanas formulu, un tiks vērtēts arī izskanējušais priekšlikums par nodokļa likmes pazemināšanu.

 

TOP komentāri

  • SO.
    0 0 0

    SO.

    Solīja to brīnumu uz 1.aprili, nevienam neko neteica,slepus kaut ko skaitīja, rēķināja, nekas vēl nav skaidrs, tikai tāda aizbildināšanās.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl