Komentāri
Policistiem ir “nenormāla darba slodze”, un 100 eiro algas pielikums neko neatrisina, saka Kalnmeiers
LETA

Valstij ir jādomā par atbilstoša atalgojuma palielināšanu izmeklētājiem un šo iestāžu kapacitātes celšanu, jo pretējā gadījumā vēlamo rezultātu nebūs iespējams sagaidīt, tā trešdien prokuratūras gada sanāksmē par darba rezultātiem pagājušajā gadā sacīja ģenerālprokurors Ēriks Kalnmeiers.

Valsts policijas un Finanšu policijas pārvaldes darbiniekiem ir “nenormālas darba slodzes” un nesenais algas pielikums vidēji 100 eiro apmērā nav atrisinājis trūkstošo darbinieku problēmu, sacīja Kalnmeiers.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šiem vārdiem zālē, kurā bija pulcējušies ne tikai virsprokurori, bet arī par nozari atbildīgie politiķi un tiesībsargājošo iestāžu vadītāji, atskanēja aplausi.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl