Policisti grūsta un aiztur sievieti, kas iecirknī ieradusies kā lieciniece

3 komentāri

Sieviete, kas policijas iecirknī uzaicināta ierasties kā lieciniece incidentam, kur naktsklubā kāds vīrietis mēģinājis uzbrukt viņas vīram, no liecinieces īsā laikā kļūst par aizturēto. Pēc aculiecinieku safilmētā materiāla un viņas pašas stāstītā, var noprast, ka policistiem nav paticis sievietes “lecīgums”. 

Sieviete stāsta, ka viss noticis šādi: viņas vīram no mugurpuses naktsklubā iesita kāds nezināms vīrietis. Apsargi abiem vīriešiem teica pašiem tikt galā. Lai izvairītos no kautiņa, pāris izsauca policiju, un, lai arī tās darbu augstu novērtēja sākumā, pēc tam tā vairs ne tuvu nešķita. Pēc policijas izsaukšanas trijotne – aizturētais, vīrietis, kuram uzbruka, un viņa sieva – tika nogādāti Matīsa ielas iecirknī. Kauslis drīz vien tika palaists vaļā – vēl pirms tam, kad cietušais paspējis uzrakstīt liecību. Taču cietušais un viņa sieva palika iecirknī.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietušā sievai vajadzējis uz lapas uzrakstīt liecību. Viņa esot to izdarījusi un pajautājusi policistam, vai viņai vēl ilgi jāgaida, uz ko policists esot rupji atbildējis. Sieviete tad viņam vaicājusi, vai arī viņa rupjos vārdus var uzrakstīt uz lapas, uz ko atbilde bijusi, – raksti!

Foto:

Tad jaunie cilvēki vēlējās doties prom, taču sievietei tika prasīts iepūst alkometrā. Tas bijis visai mulsinoši, jo viņa iecirknī bijusi tikai lieciniece. Izdrukas no alkometra tika atnestas no cita kabineta. Pēc tam sākās sievietes aizturēšana. Vīru pēc tam izdzina ārā, bet sievietei lika palikt un paziņoja, ka viņa tika aizturēta. Sievietei netika paskaidrots – kādēļ. Tāpat tad, kad viņa ir neizpratnē, kādēļ tā, viņai tiek solīts izmantot fizisku spēku.

Video!

TOP komentāri

 • Santis
  0 0 0

  Santis

  Arī Liepājā līdzīgā kārtā kādu personu, kas izdarīja citai personai fizisku uzbrukumu ar miesas bojājumiem, policijā pacienāja ar kafiju un palaida, nepaņemot paskaidrojumus. Sen jau zinu, ka dzīvojam valstī, kuru vada noziedznieki, kas netiks sodīti un viņu patvaļa tikai pieaug. Labi, ka jaunie cilvēki nesamierinās ar šo noziedznieku rīcību. Malači!
 • M
  0 0 0

  M

  Taa ir ka zalknaabjus bez moraales robezaam un izaugsmeem,kas tikko beigushi kaadu skolu, pielauj straadaat tik itkaa noziimiigaa darba sfeeraa.kauns,ka muusu valstii ir taadi necilveeki.
 • Agnese
  0 0 0

  Agnese

  Visi P...ir mēsli , ne pa velti brāļu tautā saka Musar. Vienā vārda morālie kropļi ,ar mazvērtības kompleksu un tādi izdzimteņi kuri neko nemāk un negrib strādāt.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl