Policija par 16. martu: Šogad tie vairāk bija atsevišķu indivīdu izlēcieni

Komentāri

Leģionāru piemiņas pasākumā policija aizturējusi piecus cilvēkus, kuri centās rīkot provokācijas ar izsaucieniem, taču ātri vien policija viņus nodalīja no skatītāju pūļa.

Kā norādīja policijā, divi aizturēti par ļaunprātīgu nepakļaušanos policijas darbinieku prasībām, savukārt trīs aizturētie ir par sapulču un gājienu, piketu noteikumu pārkāpšanu. Kopumā drošības spēkiem šis ir bijis viens no mierīgākajiem 16. martiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Situāciju atviegloja arī tas, ka biedrības “Latvijas Antinacistiskā komiteja” pārstāvji pretēji iepriekšējiem gadiem šoreiz nebija ieradusies un līdz ar to izpalika tiešas konfrontācijas. Sabiedrisko kārtību nodrošināja vairāki simti valsts policijas darbinieku, pašvaldības policisti un vīri no specvienības.

Foto: Leģionāru piemiņas dienai veltītais pasākums pie Brīvības pieminekļa

Foto: Leģionāru piemiņas gājiena laikā likumsargi aiztur divus vīriešus

Video

Video: ”Drīz būs karš, un jums p*****!” Biedrības ”Ceturtā atmoda” aktīvistus nolamā garāmgājēji

Video: LNT Ziņu sižets

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl