2 komentāri
Policija novieto automašīnu pretī kāpņutelpai. Vai tā darīt drīkst?

Portāls Skaties.lv saņēmis ziņu no kāda satraukta lasītāja, kurš nofotografējis Valsts policijas “busiņu” stāvam iepretim daudzdzīvokļu nama kāpņutelpai un vaicāja – vai tā maz darīt drīkst?

Lūk, Valsts policijas atbilde:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šajā gadījumā policijas darbinieki auto ir novietojuši atbilstoši normatīvajiem aktiem. Ceļu satiksmes noteikumos ir paredzēta iespēja operatīvos transporta līdzekļus novietot dažādās vietas, tostarp arī uz ietves. Novietojot transportlīdzekļus saskaņā ar ceļu satiksmes noteikumu 46. punktu, bākugunis ieslēgt nav nepieciešams. Ikdienā policijas darbinieki šo iespēju izmanto vai nu tad, kad saņēmuši izsaukumu uz attiecīgo adresi vai arī gadījumos, kad tas ir nepieciešams konkrēta likuma pārkāpuma konstatēšanai, piemēram, ceļu policija, lai ar automašīnās esošajām videoiekārtām varētu fiksēt pārkāpējus.

Šie noteikumi ir spēkā vairākus gadus. Kopš 2010. gada beigām.

Skaties.lv lasītājam šī situācija likusies nepieņemama, jo viņam pašam pirms dažām dienām tika uzlikts 40 eiro liels sods, jo viņš bija novietojis savu automašīnu pretī kādai ietvei, “kas ved uz nekurieni”.  Tas, ka faktiski šī ietve nav nekur vedusi, policijā neesot bijis arguments, kādēļ sodu atcelt.

Aculiecinieka foto

Aculiecinieka foto

TOP komentāri

 • Vitolds
  0 0 0

  Vitolds

  Vietējās kriminālās autoritātes arī vajadzētu meklēt ar troksni- gaismām, skaņām utt...braukt pēc noteikumiem- kur nevar iebraukt, nebraukt vispār utt...lai jau ņemās...
  Vajag kādu klusām noķērt, bet nevar, ķieģelis briekšā un nevar piebraukt, vai, kādam jāskrien pakaļ, bet nav kur auto nolikt, jāatsprādzējas utt...
  Ne visi ir vienādi!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl