Policija Latvijā aiztur pedofilu, kuram vecāki par maksu sūtīja savu bērnu kailfoto

28 komentāri
Policija Latvijā aiztur pedofilu, kuram vecāki par maksu sūtīja savu bērnu kailfoto
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Trešdien, 10. aprīlī, Valsts policija ziņoja par divām dažādām operācijām, kurās aizturēti pedofili. Viena no epizodēm pārsteigusi pat rūdītākos policistus.

Lasi vēl: Aizturēti desmit Latvijas aktīvākie bērnu pornogrāfijas glabātāji un izplatītāji.

Policijai izdevies aizturēt arī kādu 24 gadus vecu puisi, kurš savas pedofila tieksmes izvērsa kādā sociālajā tīklā, trīs viltus profilos uzdodoties par 14 gadīgu jaunieti, un masveidā uzrunājis astoņus līdz 12 gadus vecas meitenes. Tās, kuras atbildēja uz komplimentiem, ātri tika ierautas bīstamā spēlē. Pedofils licis meitenēm fotografēties kailām un sūtīt kailbildes, pretējā gadījumā draudot izplatīt apkaunojošu informāciju par viņu. Viena no meitenēm to izstāstīja tēvam, kurš vērsās policijā. Atklājās vēl baisākas epizodes.

Valsts policijas Dzimumnoziegumu apkarošanas nodaļas priekšnieks Oļegs Lavčinovskis norāda: “Šī persona vērsās ne tikai pie meitenēm, bet arī vecākiem. Ir identificēti divi gadījumi, kad persona vērsās pie vecākiem ar lūgumu nofotografēt bērnus kailus, apmaiņā pret materiālo atlīdzību. Diemžēl bija cilvēki, kuri piekrita to izdarīt. Kopumā izmeklēšanā identificējām 12 cietušās meitenes. 11 bija vecumā no septiņiem līdz 13 gadiem, vienai meitenei bija 16 gadi.”

Tiesa gan, vecākā meitene esot ar īpašām vajadzībām, un viņa uzskatāma par personu, kas izmantota bezpalīdzīgā stāvoklī.

28 komentāri