Policija konfiscē 500 eiro, aizdomās par viltojumu un “pazūd ar galiem”

Komentāri

Kādam vīrietim parasts brauciens uz benzīntanku beidzies ar 500 eiro zaudēšanu uz vairākiem mēnešiem.

Viņš vēlējies norēķināties par precēm, taču banknošu lasīšanas aparāts nav atpazinis viņa dotos 500 eiro. Benzīntanka pārdevēja izsaukusi policiju, kura bijusi klāt jau pēc 15 minūtēm un naudas zīmi paņēmusi ekspertīzei, lai pārbaudītu, vai tas nav viltojums.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pēc šī starpgadījuma, incidentā iesaistītais vīrietis, pēc policijas ieteikuma ir regulāri sazinājies ar viņiem, tomēr ziņas par saviem 500 eiro nav saņēmis vairākus mēnešus.

Piecus mēnešus vēlāk viņam konfiscēto naudu tomēr ir izdevies atgūt, jo tas nav bijis viltojums, tomēr viņš neslēpj vilšanos par gauso policijas ekspertīzes darbu. Ja uz šādu kavēšanos par mazākas naudas summas banknotēm vēl varētu pievērt acis, tad 500 eiro ir liela nauda un neviens no policijas nav devis “recepti”, kā izdzīvot šo laika posmu.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl