Policija festivālā “Positivus” rīko plašus reidus; atrod narkotikas

58 komentāri

Salacgrīvā notiekošajā mūzikas festivālā “Positivus” Valsts policija līdz šim aizturējusi astoņus apmeklētājus par narkotisko vielu lietošanu un sešas personas par narkotisko vielu glabāšanu, turēšanu un realizāciju.

Pret 2 personām sākts kriminālprocess, jo atrastās marihuānas daudzums pārsniedzis vienu gramu. Policijas vienības kopā ar speciāli trenētiem suņiem narkotisko vielu atrašanai rīko plašus reidus festivāla telšu pilsētiņā, kurā ir vismaz 10 000 cilvēku un tūkstošiem telšu, ko pārbaudīt. Līdzīgi kā citus gadus, arī šoreiz policijas kinologu suns brīžam apjuka, jo marihuānas smarža bija pārāk lielā teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt mediķiem mūzikas festivāla “Positivus” pirmā nakts aizvadīta, rūpējoties lielākoties par apmeklētājiem ar alkohola intoksikāciju, arī lielāktoies jauniešiem. Alkohola pārmērīgas lietošanas dēļ seši cilvēki vesti uz tuvāko slimnīcu Valmierā.

Reidā kopā ar glābējiem piedalījās arī LNT Ziņas!

TOP komentāri

 • @Kotocikli
  +78 +75 -3

  @Kotocikli

  Zāli atņem un uzsāk kriminālprocesu. Savukārt desmitiem cilvēku ar alkohola intoksikāciju sniedz palīdzību. Kaut kas uz šīs planētas nav kārtībā
 • Milly Hrőnikas Rhydzinsky
  +46 +46 0

  Milly Hrőnikas Rhydzinsky

  Galvenais lai neatrod latvenergo pazudoshos miljonus!!!
 • Armands Leimanis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl