Rūdolfu meklēt sāk arī armija; tiek aicināti brīvprātīgie

6 komentāri
Rūdolfu meklēt sāk arī armija; tiek aicināti brīvprātīgie
Foto: TV3 / Jānis Zvērs

Izplatītā informācija par no Saulkrastu dārzkopības kooperatīva pazudušā puisēna atrašanu nav bijusi precīza. Viņa meklēšana turpinās, un tajā iesaistījusies pat Latvijas armija.

Ap plkst. 7.00 Valsts policija saņēmusi informāciju pa rāciju no meklēšanā iesaistītajām personām, ka zēns ir pamanīts mežā. Diemžēl, pārbaudot informāciju sīkāk, izrādījās, ka šis nav meklējamais zēns. Bērns atradies meža tuvumā kopā ar saviem vecākiem, kuri bija nelielā attālumā.

Tas nozīmē, ka meklēšana turpinās un tiek piesaistīts arī NBS helikopters. Valsts policija atgādina, ka brīvprātīgie, kuri ir gatavi palīdzēt meklēšanā, var pievienoties meklētājiem, sazinoties pa tālruni 27892094.

Uz Saulkrastiem ir devies TV3 Ziņu žurnālists Jānis Zvērs, kurš vēsta, ka apkārtnē turpina ierasties brīvprātīgie, lai palīdzētu atrast pazudušo bērnu. Ir nepieciešami papildspēki, lai piedalītos meklēšanā. Atsevišķi brīvprātīgie piedalījušies meklēšanā visu nakti, taču sola turpināt.

Ik pa brīdim brīvprātīgos savāc grupā un norīko koordinators. Grupai dod komandas, konkrētu vietu, kas jāizpēta. Gaisā lido helikopters un ieradušies arī brīvprātīgie ar suņiem, cerībā atrast mazo Rūdolfu.

Foto: pazudušā Rūdolfa meklēšana

Video