Komentāri
Policija aizturējusi “Rīgas centrāltirgus” Tirdzniecības nodaļas vadītāju; aizdomas par kukuļa pieprasīšanu un pieņemšanu
LETA

Janvārī aizdomās par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu Valsts policija aizturējusi AS “Rīgas centrāltirgus” Tirdzniecības organizēšanas nodaļas vadītāju Aivo Bruģi, aģentūru LETA informēja “Rīgas centrāltirgus” pārstāvji.

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes darbinieki, veicot izmeklēšanas darbības kriminālprocesa ietvaros, 19. janvārī “Rīgas centrāltirgū” aizturēja Bruģi. Viņš tiek turēts aizdomās par prettiesiska labuma pieprasīšanu un pieņemšanu, esot pašvaldības iestādes darbiniekam un pildot darba pienākumus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija Bruģim piemērojusi drošības līdzekli – uzturēšanos noteiktā vietā un noteiktas nodarbošanās aizliegumu, proti, viņam aizliegts veikt nodaļas vadītāja amata pienākumus.

Bruģis strādājis “Rīgas centrāltirgū” kopš 2011. gada maija. Kā Tirdzniecības organizēšanas nodaļas vadītājam viņa pienākumos bija organizēt tirdzniecību tirgū atbilstoši spēkā esošo normatīvo aktu prasībām.

Uz savstarpējas vienošanās pamata “Rīgas centrāltirgus” ir izbeidzis darba tiesiskās attiecības ar Bruģi.

Kopš 12. februāra par Tirdzniecības organizēšanas nodaļas vadītāju iecelts Vladimirs Kazarinovs. Kā norāda “Rīgas centrāltirgus” pārstāvji, Kazarinovs iespēju vadīt Tirdzniecības organizēšanas nodaļu ir ieguvis, uzņēmumam izvērtējot gan līdzšinējo pieredzi, gan kandidāta atbilstību amata pienākumu izpildei.

Viņa iepriekšējā darba pieredze ir saistīta uzņēmumiem SIA “Rail Serviss”, kur viņš strādājis par izpilddirektoru, kā arī vairākus gadus pildījis ēku un teritorijas nodaļas vadītāja amata pienākumus SIA “L-Ekspresis”, kur galvenais uzdevums bija nodrošināt ekipēšanas procesu un vilcienu sagatavošanu reisiem. Tāpat viņa darba pienākumi tiešā mērā ir bijuši saistīti ar tādiem Tirdzniecības organizēšanas nodaļas vadītāja pienākumiem kā tirdzniecības procesa funkciju atbalsts, uzraudzība, kontrole un attīstība.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 2

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl