Policija aiztur vīrieti, kurš internetā draud sievietēm atņemt ādas jakas un veikt perversas darbības ar tām

5 komentāri
Policija aiztur vīrieti, kurš internetā draud sievietēm atņemt ādas jakas un veikt perversas darbības ar tām
AFP/SCANPIX

Valsts policijas (VP) Ogres iecirknis piektdienas rītā aizturējis kādu vīrieti, par kura uzmākšanos sievietes sūdzējušās sociālajos tīklos, vīrietis nogādāts iecirknī preventīva rakstura pārrunu veikšanai, aģentūra LETA uzzināja VP.

Personas mikroblogošanas vietnes “Twitter” profilā atrodami vairāki ieraksti, kuros vīrietis draud sievietēm atņemt viņu ādas jakas un veikt perversas darbības ar tām. Tāpat vīrietis apgalvo, ka ir iegādājies šļirci, kuru plāno piepildīt ar savu spermu, lai aplietu garāmejošas sievietes, kuras valkā ādas jakas.

Valsts policija norādīja, ka šī persona jau iepriekš bija nonākusi policijas uzmanības lokā. Piektdienas rītā VP Ogres iecirknis personu aizturēja un nogādāja iecirknī preventīva rakstura pārrunu veikšanai.

Tāpat ir saņemts iesniegums no kādas cietušās personas un policija veic procesuālās darbības apstākļu noskaidrošanai.

Par puisi, kura iespējamās noslieces nokaitinājušas pamatīgu daudzumu meiteņu un vecāku, iepriekš jau vēstījis TV3 raidījums “Bez Tabu”. Tika ziņots, ka viņš interneta sociālajos tīklos “pieseko” meitenēm, arī nepilngadīgajām, kuras fotogrāfijās redzamas ādas jakās un izsaka aizskarošas, divdomīgas replikas. Savā profilā visu apskatei bija izlicis attēlus, kuros redzama ādas jaka, uz kuras ir nenoteiktas izcelsmes šķidrums uz tās ar pārprotamiem komentāriem.

Video: “Bez Tabu” sižets