Komentāri

”Bērniem maksimāli jācenšas piesaistīt sev citu pieaugušo uzmanību, iet veikalos, benzīntankos, ja redz citus pieaugušos ar bērniem uzreiz skaļāk uzvesties, saukt pēc palīdzības. Nevajag kautrēties,” saistībā ar aizvadītajā nedēļā notikušo incidentu Imantas autobusā, informē Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes kriminālpolicijas vadītājs Andrejs Sozinovs.

Sozinovs arī aicina cilvēkus būt modriem un stāstīt bērniem, kā reaģēt šādās situācijās. Svarīgi ir nekautrēties un ziņot policijai par jebkuru pārkāpumu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka šodien, 17. februārī, izdevies aizturēt varmāku, kurš pagājušajā nedēļā Imantā mēģinājis no autobusa izraut 10 gadus vecu meiteni, tā TV3 Ziņām pavēstīja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sigita Pildava.

Tāpat policija lūdz sabiedrības palīdzību Imantas pedofila meklēšanā.

Šobrīd tā saucamajā Imantas pedofila lietā policija pārbaudījusi jau vairāk nekā 600 vīriešu, taču diemžēl pagaidām Imantas pedofilu mums nav izdevies notvert.

Izmeklētāji turpina aktīvi strādāt un pārbauda ikvienu informācijas drupatu, tomēr jāatzīst, ka iedzīvotāju vidū manāms atslābums – zvani no iedzīvotājiem pēdējā laikā tiek saņemti arvien retāk, arī iepriekš sagatavotās skrejlapas Imantā manāmas vien pie dažām ēkām.

Policija lūdz iedzīvotāju palīdzību skrejlapu izplatīšanā un drošības jautājumu pārrunāšanā ar savām atvasēm. Šāda veida noziedznieki visērtāk jūtas, ja par viņiem neviens nedomā, par to liecina arī tas, ka starp iepriekšējiem uzbrukumiem varmāka ir ievērojis ilgu pārtraukumu.

Ikvienu, kas pamana vīrieti, kas atbilst aprakstam, vai ar savu uzvedību rada aizdomas, ka viņš varētu būt noziedznieks, aicinām zvanīt 110.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl