Komentāri

Pilsonības un migrāciju lietu pārvalde (PMLP) nav vēl apsvērusi iespēju anulēt pastāvīgās uzturēšanās atļaujas tiem ārzemniekiem, kas iesaistīti Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) atklātajā kukuļošanas skandālā.

Jau ziņots, ka Valsts izglītības satura centra darbinieki apmaiņā pret naudu esot viltojuši ārzemnieku zināšanas un spēju runāt latviski, lai viņi tādējādi spētu iegūt pastāvīgās uzturēšanās atļaujas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kriminālprocess uzsākts pret 10 personām. Cik konkrēti trešo valstu pilsoņu koruptīvā veidā ir tikuši pie Latvijas pastāvīgās uzturēšanās atļaujām, KNAB neatklāj. Tāpat netiek arī atklāts, kāda bijusi kukuļa summa un citas detaļas.

Tikmēr Valsts izglītības satura centrs ir pārtraucis sadarbību ar tām trīs personām, ko KNAB aizturējis. Centrā skaidro – tie visi ir bijuši piesaistīti kā ārštata darbinieki.

Alise Bērziņa
Valsts izglītības satura centra pārstāve

Esam uzsākuši arī savu iekšējo dienesta izmeklēšanu, kurā pārbaudām savus ierēdņus un darbiniekus par šī valsts valodas prasmes pārbaudes procesa nodrošināšanu. Ja būs nepieciešams, veiksim arī uzlabojumus šajā procesā.

Pēc publiski pieejamās informācijas, nākas secināt, ka KNAB aizturējis valsts valodas prasmes pārbaudes komisijas rakstveida un mutvārdu daļas vērtētājus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl