Pludmales glābēja: Svelmainās dienās pludmalē pazūd 5 – 6 bērni

Komentāri

Karstākajās dienās, kad gaisa temperatūras stabiņš pakāpjas līdz +30 grādu pēc Celsija atzīmei, pludmalē pazūd 5 – 6 bērni, atzīst Jūrmalas pašvaldības policijas pludmales glābēja Kristīne Gosa.

Parasti bērni tiek atrasti un nodoti atpakaļ vecākiem 10 – 15 minūšu laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecāki visbiežāk glābējiem apgalvo, ka bērns ”tikko vēl bija, bet pēc divām minūtēm pagriezos – un vairāk nav”. K. Gosa gan norāda, ka nereti bērns no Jūrmalas centrālajām pludmalēm jau paguvis nokļūt Mellužos un to nav iespējams izdarīt divu minūšu laikā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl